Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó 5let, vagy már sok? (leszbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó 5let, vagy már sok? (leszbi téma folytatása)

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__54667..


Szóval a fenti kérdés folytatásaként (akit érdekel az előzmény, elég ha csak a kérdés leírását, és még esetleg a kommenteimet elolvassa):

Nagyon úgy érzem, hogy egyre erősebb kötelék fűz a barátnőmhöz, és ezt szeretném a tudtára adni, de nem csak úgy ímmel ámmal, hanem szépen körítve. :D

Az ötlet egy tavalyi paneltetős naplementenézésből jött.

A terv a következő:

-A "fedősztori" az, hogy a panellakó ismerősöm nyulát kell pesztrálni, és elhívtam segíteni.

-A tetőre időközben kicuccolok plédeket, párnákat, egy palac édes vörös vagy rosé bort, házi készítésű kenyérrudat bazsalikommal és sajttal a tésztájában.

-Felkísérem a tetőre, meglepi, elmondom neki az érzéseimet, és várom az ítéletet.

-Ha pozitív a fogadtatás, akkor a továbbiakban beszélgetés, borozgatás a naplemenénél, ha elhúzódik az este (pl. csillagnézés és egyéb dolgok :DD), akkor lehet felkészülök plussz pulcsikkal, plédekkel, hogy ne fázzunk meg.


Szerintetek ez jó tálalása a dolgoknak? Vagy sok? (mert én nem érzem túlzásnak vagy tolakodónak)

Minden építő kritikát és értelmesen megfogalmazott véleményt szívesen várok, homofóbok kíméljenek!

Előre köszi mindenkinek! :)


18/L/L



2014. jún. 3. 19:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
76%
ha ő is bi,akkor nem túlzás sztem, hajrá! :)
2014. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
6ványozottan jó 5let.
2014. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
47%
Remélem szép közös gyerekeitek lesznek:)
2014. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

utolsó:

[link]

2014. jún. 3. 20:40
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Én a vallomást venném előre, aztán ha a válasz igen, akkor bejátszani a boros-romantikus dolgot. Így ha mégse jön össze, nem kell utánna még eltakarítani a cuccokat.


Édes bor? De nem arról volt szó hogy nem ehet cukrosat?


És mindent lehet, csak akarni kell...még gyereket is.

2014. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
74%

szia. végigolvastam mindent. büszke is vagyok magamra. :)

figyi,biszex csajjal sose kezdj! lehet,hogy most aranyos,meg jól fogadja a közeledésedet,már amennyit lát belőle... de utána olyan simán lecserél egy pasira,hogy még pislogni sem lesz időd. higgy nekem!

nem akarlak elszomorítani,tényleg. csak már volt ilyenben részem. és most nem azt mondom,hogy ha nekem nem jött össze hosszútávon,akkor neked sem fog. csak egy tanács,hogy merre ne indulj. (általános megfigyelések alapján)

de ha neked olyan fontos ez a lány,márpedig úgy néz ki,egyre fontosabb,akkor tök mindegy,mit papolok én itt a biszexekről :D

a tetőre felmenni nagyon romantikus dolog,szóval ha ő vevő a romantikára,akkor telitalálat ez az ötlet. te ismered,te tudod,mik az igényei ilyen tekintetben.

viszont akkor előtte nézd meg,hogy tényleg fel lehet-e menni a tetőre. nálunk pl nem lehet. egyik napról a másikra bezárta a gondnok az ajtót. volt tető-nincs tető...

a másik meg,hogy pl. ha már fent vagytok,még akkor is jöhet a csúnya gondnok bácsi rátok szólni,hogy húzás van innen. az meg egy kicsit lohasztó tud lenni.

tehát alapjában véve jó ötlet a tető,csak egy kicsit sok macera lehet vele,ha épp olyan a ház gondnoka.

másrészről: a bekészített párna,pléd,bor totálisan olyan hatást kelt(het),hogy na...itt most mindenképp történnie kell valaminek!!!

ezt ugye tudod?

2014. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez baromi jó ötlet,remélem összejön,szurkolok!
2014. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
100%

Istenem de édes vagy!:D én egy ilyentől már elolvadnék...:D

Nagyon szurkolok, sztem nem túlzás, csak ne hátrálj meg:)

A jelzések alapján a barátnőd is akarhat vmit tőled, viszont tényleg vigyázz, nehogy csak kihasználás legyen a vége mint ahogy az egyik válaszoló is írta:/

Remélem minden jól fog elsülni! Hajrá:)

21L

2014. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez mekkora...:D Most meglepődtem. Az fura, hogy én is pont ilyeneken járattam az agyam? Ezen a paneltetős dolgon. Meglepni vele valakit...

Amúgy szerintem jó ötlet, nem gondolom én sem tolakodónak. Majd számolj be a történtekről. Hajrá!

(a fonalas lány)

2014. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
látom nem csak én vagyok egyedül azzal, hogy nem akarok biszex lánnyal összejönni :D
2014. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!