Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes társkereső utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkereső utáni randi, ki hogy reagált? Van pár félelmem, jól jönne pár tanács.

Figyelt kérdés
Szóval internetes társkeresőn vagyok regisztrálva, megismerkedtem egy fiúval, de természetesen nem a legrosszabb képeimet tettem fel, és nem túl frissek, azóta híztam, a bőröm is csúnyám, hajam levágattam stb. Elmennénk eg randira, ő nagyon szeretné, de én félek hogy látom majd a csalódást, mit tegyek, elmenjek?
2014. jún. 6. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Küldj egy mostani képet.
2014. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is azt ajánlanám, hogy tegyél fel inkább friss képet.
2014. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a mostani barátommal így jöttem össze...ő az első, akivel neten ismerkedtem meg, találkoztunk és bejött a dolog...nem is gondoltam volna...de annak, hogy működőképes legyen a dolog, mindenképpen az az alapja, hogy teljesen őszinték legyetek egymással...miért olyan képeket raktál fel magadról, ami már nem felel meg a jelenlegi kinézetednek? A társkeresőn számodra idegen emberek fognak írni...hát nem lenne kényelmesebb számodra, ha alapból úgy írna valaki, hogy így tetszettél meg neki? Így, hogy már egy ideje beszélgettek és már várja a randit, lehet, hogy megbántódik vagy megharagszik, amiért nem voltán vele teljesen őszinte. Én azt tanácsolom, hogy fogalmazz meg egy levelet, írd meg, hogy félsz a találkozótól, azért, mert a képek alapján lehet másra számít és nem szeretnél csalódást okozni, így szeretnél küldeni egy képet magadról, ami a valóságot tükrözi, és ha ezt látva is kíváncsi rád, örömmel elmész a randira. Ha viszont elbizonytalanodik, és visszakozik, akkor legalább nem élőben kell nézned a csalódott fejét, és legalább tudni fogod, hogy legközelebb már ne kövesd el ugyanezt a hibát. 26/N
2014. jún. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!