Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18/F és 22/L mit akar vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/F és 22/L mit akar vajon csak barát?

Figyelt kérdés

Sziasztok 18/F, ismerek egy 22 éves lányt pár éve :), és most szakítottak a barátjával,utána nem sokkal pár héttel később elhívott engem sétálni, ez a séta nagyon jól sikerült :) szerencsére sokat beszéltünk több mint 3 órát, nem volt kínos csend :) sokat nevettünk, nem is látszódott rajta a szakítás :), vagy csak lehet azért mert velem volt :)Azt is mondta, hogy majd vmikor elmehetnénk moziba is


Én időközben bele szerettem, és nem tudom, hogy hogyan mondjam el neki nem szeretném letámadni, mivel most szakítottak, Vajon ő csak barátként tekint rám vagy akar többet is ? :)előre is megköszönöm :)


Még 1 Kérdés ! hova hívjam el mozin kívűl, mert most nincs semmi jó film, sétálni nem tudom mennyire lenne jó ötlet


2014. jún. 7. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt a meleg, elhívhatod strandra is! :) Máker vagy! :)
2014. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt mondod? :) köszi! :)


elárulod a nemed? :)

2014. jún. 7. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de szerintem ez a csaj csak mentőövnek használ. Jól teszed hogy foglalkozol vele, nagy lehetőség, szedd fel, csak ne éld bele magad! Sok sikert! :D
2014. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :, igen én is így érzem ahogy a 2. válaszoló is mondta
2014. jún. 7. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
jól dugd meg a csajt, most van lehetőség is rá. Hajrá
2014. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!