Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire zavaró egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró egy lánynak (20 felettinek), hogy az a srác, akivel jó eséllyel járni fog (nagy a szimpátia és előrehaladott az ismerkedés), annak csak 1 barátja van, az is távol él?

Figyelt kérdés
Tehát nincs barátja, de ettől függetlenül van hobbija és soha nem telepszik rá a lányra, nem megy el annak barátnőihez sem, ha nem kérik. Mennyire baj ez? Vagy nem ez számít egy kapcsolatban?
2014. jún. 9. 13:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Társaságkerülő vagyok, de tudok barátkozni is, csak nem viszonozzák. Ellenben tetszem néhány lánynak és volt egyikkel randi is, ami jól sikerült. De ne tudja, hogy nincsenek barátaim, neki sok barátnője van.
2014. jún. 9. 13:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez csak "menet közben" derülhet ki. Mindenesetre valamilyen magyarázata van ennek a remeteségnek. Vágj bele, majd kiderül.
2014. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van, hiába barátkozom, nincs viszonzás. Majd mindenhol kialakultak már a baráti körök, amibe ha be akarsz lépni, akkor majd mindenki abban a körben szkeptikusan nézi. Sajnos egyetem alatt csak a tanulás ment, nem figyeltem a társas kapcsolatokra. Munkahelyen pedig más az összetétel, sok a nő, a kevés férfi klikkbe pedig már nem engednek be. Így se egyetemről, se munkahelyről, se középsuliról (nagyon messze élnek a régi cimborák, szinte mind külföldön)nincs ,,senkim".
2014. jún. 9. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem telepszel rá, nem vagy kapcsolatfüggő, ez semmi problémát nem fog okozni szerintem :)
2014. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én lányként vagyok ilyen. :) Semmi gond nem volt ezzel a párkapcsolatomban, nem ez volt a szakító ok. Ha neked így jó, akkor ezt el kell fogadnia a leendő párodnak.
2014. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jól érezném magam vele, egyenrangú partnerként kezelne stb.. akkor semennyire sem zavarna.
2014. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "egy lány". Ahány lány, annyi személyiség és annyi válasz.
2014. jún. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!