Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akinek van jó ötlete segítene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van jó ötlete segítene?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nemrég elhívtam randizni. Ő igent mondott viszont azzal a feltétellel, ha megmondom miért ilyen hirtelen. (kicsit önbizalom hiányos és egyébként már jó ideje szemeztem vele csak ő ezt nem vette észre ezek szerint :) ) Annyit akarok neki megfogalmazni, hogy bejön külsőre és belsőre is egy különleges személyiség. Van saját ötletem is, de ha van valakinek ötlete, amit szívesen megosztana velem és jól hangzik, azt megköszönném.

2014. jún. 10. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond meg, hogy annyira gyönyörű, hogy nem tehetsz mást, mindenképpen a közelében akarsz lenni.
2014. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
"Itt a nyár, áll a faszom."
2014. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

nézz a szemébe és valahogy így:

"nem tudom szavakba önteni, de ha meg kellene fogalmaznom az érzéseim valahogy így öltenének alakot szavak formájában: te vagy számomra a leggyönyörűbb teremtés, és ezt nem csak azok a szemek mondják amelyekbe most nézel, hanem a harmadik szemem amely ebben a világban nem látható, az a szem amely mindig téged lát maga előtt az a szem amely a szívemben lakozik, és az a szem soha nem csalná meg az elmém, mert olyan őszinte és tiszta mint az irántad érzett szerelmem"


ilyesmi? persze ha lenne akit szeressek ennél 100x jobbat tudtam volna mondani de remélem segít neked :)

2014. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!