Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok szükségem van a segítsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szükségem van a segítségetekre. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Randim lesz egy helyes pasival, a problémám a nagy hőséggel és az izzadással van. Szóval már több deot próbáltam, s nem az a baj, hogy büdös izzadtság szagom van, hanem mégis én érzek valami fura szagot, ami enyhe, de idegesít.

Milyen deo használatát javasoljátok, ami nálatok hatásos? Mielőtt félreértene valaki, gyakran tusolok, napi 3x is, szóval nem ilyen szempontból van gondom az izzadással.

18L



2014. jún. 10. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Garnier-Invisible ;)

2014. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rexona Invisible Aqua dezodor + pár csepp Gucci Envy Me


Persze a parfümöt te választod meg, de szerintem legyen az is.

2014. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet napi ötször kellene tusolni.


vagy 7szer esetleg.

2014. jún. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!