Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csókoljam meg a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg a barátnőm? (17F)

Figyelt kérdés

Már több mint egy hónapja járok barátnőmmel, de még mindig nem csókolóztunk.

1. Nagyon gáz?

2. Én már nagyon szeretném, de neki én vagyok az első (mondjuk ő is nekem) és úgy érzem, hogy fél, mert amikor megpróbálom, mindig elhúzza a fejét és gyorsan megölel.

3. Hogyan vegyem rá?



2014. jún. 11. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Hú de nagyok vagytok, járni már tudtok, de csókolózni nem mertek... gratulálok! Ilyesmire nem rávenni kell a másikat, alapvetően az lenne a természetes, hogy mindketten akarjátok. Ez nem szexelés, hogy az ember féljen tőle...
2014. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk beszéljétek meg, kérdezd meg hogy ő hogy áll evvel a dologgal. Miért húzódik el.
2014. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

#1

Mellesleg a szextől sem kell félni én tapasztalt lánnyal kezdtem és kicsit megijedtem, mert elég korán rá akart venni és féltettem a kapcsolatot, de nem bántam meg.

2014. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Kiki555 ***** válasza:
100%
Az én tanácsom az volna hogy vagy várj még picit,vagy kérdezz rá hogy miért nem szeretné,és tényleg az ilyenre nem kell másik felet.Simogasd az oldalát vagy ha úgy érzed közeledjen a kezed a feneke felé vagy talán az arcát simítsd meg majd a nyakát és ezáltal úgy mondva "beindul" rád.
2014. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
hát ne csókkal kezdjétek, hanem szájrapuszival. azt szokjátok meg, utána meg úgyis magától jön majd a dolog :) ha abszolút tartózkodik, akkor sem kell túlbeszélni,csak nyugtasd meg, ne féljen. az első csók pedig mindenkinek nagy dolog, kedves első, persze te tipikusan olyannak nézel ki, aki elsőre mindenkit megdönget ;)
2014. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! egyébként meg mi az, hogy nem merünk? én már rég akarom, csak ő fél :( de szájrapusziból már rengeteg volt, úgyhogy én sem értem
2014. jún. 11. 21:39
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

#1


te egy tajparaszt bun*ó vagy... ez a srác segítséget kért, nem azt hogy kioktasd... am kérdező... ha fél tőle akkor előtte legérdemesebb ellazítani, nyugtatni... mondhuk megmaszírozni a vállát és hátulról érzékien, de határozottan lekapni...

ja és #1-es ha nem tudsz értelmes választ adni akkor inkább kuss*lj... te chatfighter

2014. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Lynn326 ***** válasza:
72%
Nos szerintem már az is haladás hogy itt tartotok. Mindenki magából indul ki, a barátod kb egy hónapig várt mire nyugodtan megfogta a kezem, úgy h nekem is jó volt. Szóval én azt tudom mondani, hogy várj türelmesen. A lányok többségének fontos az első csók. Abból pedig amit leírtál, lehet, hogy fél, bátortalan, vagy zavarban van a dolog miatt. De ha türelmes leszel, és próbálkozol, hidd el amikor kell meg fog történni. Egyébként előttem szólalókhoz hasonlóan javasolnám még, hogy kérdezd meg őt erről a dologról és beszéljétek meg. Mondd el neki, hogy te szeretnéd, és kérdezd meg, hogy ő hogy van vele, készen áll-e rá. Ilyesmi. Remélem tudtam segíteni. ;)
2014. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz! Én pontosan ebben a helyzetben voltam két évvel ezelőtt (18 éves vagyok most)

Az előttem szólokhoz azt tanácsolom beszéld meg vele után nyugtasd meg hogy hogy nem baj ha várnod kell! Sok lánynál nagyon fontos az első csók

Ha peddig sor kerül rá ne fogdos a fenekét ha szereted akkor ne mert evvel azt sugallod neki hogy annyira nem is igazán tiszteled! rá érsz fogdosni eleget! Meg gondolj bele ha a csóktól fél ennyire akkor mennyire izgulhat a többi dologtól

Amúgy szurkolok hogy összejöjön! Aranyos és kedves dolog hogy nem erölteted rá magad! Tisztelendő!! :)

2014. jún. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

nna sziasztok! :) annak írom akit érdekel hogy haladok :D ma találkoztunk, hát nyelves csók még mindig nem volt, de egymás utáni sok, hosszan kitartott szájpuszi volt...

igazából valahol a kettő között voltunk, mert szájpuszinál beljebb voltam, de ezt még nem nevezném csóknak...

ja és a negatív, bunkó hozzászólásoktól kíméljetek! :D

aki meg bátorított és jó tanácsokat adott, még egyszer köszönöm!!!

2014. jún. 15. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!