Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor legjobb az első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor legjobb az első randi időpontja nappal vagy este? És azon belül milyen helyen?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor ráértek mindketten. Nekem este volt és mozi, de csak azért, mert a lányt már előtte pár évvel is ismertem.
2014. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kortól függ.. estefelé SZERINTEM jobb.Randira én egy csendes békés parkot javasolok ahol sétálgattok és beszélgettek.. esetleg beültök valahova enni
2014. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy hol. A 8. kerületben estére nem szerveznék randit. Bár ott nappalra se. :D


Mindenesetre első randin még nincs kellő bizalom, szóval esti randinál mindenképp forgalmas helyet illik választani. (És igen, én az esti találkozók híve vagyok.)

2014. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hangulat szempontjából sokkal jobb az este. Koradélután olyan mintha valami munkahelyi meetingre mennél. Meg este már (általában) nem kell utána máshova menni időre. Legalábbis illik úgy szervezni mindkét félnek.
2014. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
65%
Éjszaka a nyóckerben.
2015. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Napközben. Nyilvános helyen, ahol van lehetőség beszélgetni, nincs nagy hanzavaj, vagy tömeg.


Így mindketten megléphettek ha a másikról kiderül hogy irritáló/szociopata/ijesztő/nem jön be/nincs közös téma. Elsőre a bizalom kiépítése a fő, és tisztességesz ember nem hozza már alapból kiszolgáltatott helyzetben a másikat.

2015. febr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!