Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LEZBIKUSOKnál van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LEZBIKUSOKnál van olyan megkülönböztető vmi amiről ránézésre megismerik egmást? Létezik ilyen? És milyen jellemző helyek azok ahol nagy számban megtalálhatok? (Kezdő lezbi kérdi)

Figyelt kérdés

Bocsi a megfogalmazázért de teljesen kezdő vagyok ilyen kérdésekben és szégyenlős vagyok megkérdezni és nem akarok beégni!!

Lécci segítsetek!Minden hasznos infot várok!

Köcce


2010. jan. 2. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
hát esetleg ha másként néz rád...
2010. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem tuti van vmi "radarjuk", mert én aztán meg nem mondom egy szembejövő csajról h hetero-e vagy leszbi, de az egyik barátnőm leszbikus, és kb 4 éve sosem volt még olyan, h ne lett vna csaja. szerintem érzik vhonnan.
2010. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
hát általában a leszbikusok elég fiúsak, rövid a hajuk, meg ilyenek...
2010. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szemből látszik én biztosra mondhatom
2010. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, ezen a 'kezdő lezbi'n behaltam. Csajokon kevésbé látszik, mint a retikülüs XY krom.val rendelkező egyedeken. Amúgy vannak szerintem itt Magyarországon is direkt olyan helyek, ahol leszbik ismerkedhetnek. És szerintem tényleg van nekik valami radarjuk :). Nekem is kéne egy homo-haver, aki megmondja nekem ki meleg és ki nem :D
2010. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát vmi olyasmire gondoltam h hallottam egyszer h a lesbik a hűvelyk ujjukon hordják a gyűrűt de lehetzcsak hülyeség.de ilyen ruházat vagy ékszer vagy ilyesmi különlegesség!a fiús lányoknál egyértelmű de a lányos-lesbi-lányoknál????
2010. jan. 2. 22:35
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Ez könnyű, a lezbikusok férfiakkal járnak, férfiakkal szeretkeznek, férfiak farkát szopják, és férfiak nyalják ki a puncijukat. Tedd te is ezt, amit egy lezbi is tenne. Sok sikert! :)
2010. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a gyürü igaz...meg igen minden hol meg vannak a helyek..én itt ahol alkom tudom hol van az a hely.Amugy egszer belémszeretett egy leszbi csaj...na onnatól kezdve én is már 1 nézésböl tudtam ki az ki nem.És voltak meglepetések akikröl nem is gondoltam.És még egy a fius lányok akik leszbik és fiúként viselkednek azok nagyon eröszakosak és nyomulosak szinte mind.Azokkal vigyázz.
2010. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia..ez a gyűrűs dolog tényleg igaz.

Ha leszbikusokkal szeretnél ismerkedni akkor ajánlom az angyalkak.hu-t bulikat is szoktak szervezni..

Amúgy a leszbikusok tönnségén látszik hogy más beálítotságúak...észre lehet venni a kéztartásukból és a beszédükből.

Remélem tudtam segíteni^^

2010. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyet énis ismerek hogy ha az egyik fülében több fülbe való is van a másikba meg egy se am. ha van kedved smimzni nekem irhatsz bisex vagyok 17 éves
2013. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!