Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kicsit dagi a pasi de imadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit dagi a pasi de imadni valo mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sraccal aki nagyon szimpatikus es nagyon aranyos! Imadom a mosolyat a szemeit az egesz arcat.

Egyszer talalkoztunk meg de akarok vele mert vonz nagyon.

Csak az a bajom vele hogy 110 kilo kb kicsit husis nem volt meg ilyen baratom aki duci es nem tudom mit tegyek ugy erzem a szivem azt sugja hogy ő kell mert aranyos kedves es a mosolya imadni valo!

Az eszem meg hogy mit szolnan az ismeroseim hogy eltudok e vele menni boltba setalni ide oda....annyira aranyos megbantani nem akarom. Mit tegyek???!!!


2014. jún. 15. 17:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
szerintem hagyd ott. ha valóban ilyen kedves, imádni való, akkor jobbat érdemel egy olyan lánynál, akinek az az első gondolata, h vajon meg tudok e vele jelenni
2014. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz már ezzel

számít más véleménye? nem, nem az fog boldoggá tenni

szerintem tedd félre ezeket a gondolatokat és próbáljátok meg

2014. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
rólam van szó? :D
2014. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%
110 kiló az nem kicsit dagi.
2014. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
Nehogy járj vele ! Undoritó lenne, gondolom valami jó nő vagy. Tisztára bemocskolnád magad ezzel, szóval küld egy a fenébe. Ráadásul még normális, kedves is, ez meg aztán csak hab lenne a tortán, tisztára megaláznád magad még ezzel is.. . Hidd el sokkal jobban fog teszteni valami gyökér macsó..
2014. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63% és ha a srác 195 centihez 110 kg? az már nem is dagi, csak zömökebb.
2014. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem világ életemben ilyen pasijaim voltak, mert nekem ez tetszik és nem érdekeltek az ismerőseim. Nehogy már az ő ízlésük alapján válasszak párt.

Hallgass te is a szívedre.

2014. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Menjetek együtt sportolni
2014. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
Barátom is ennyi, és meg tudok vele jelenni. Mások véleménye meg kit érdekel? Szerintem is inkább hagyd meg egy normálisabb nőnek.
2014. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Á, komolyan mondom, nekem is ilyen kövérnek kéne lennem, hogy végre akarjon tőlem valamit egy lány. :D

Mindig az van, hogy engem is kedvelnek meg dícsérik a személyiségem, humorom stb. Aztán maradjunk csak barátok. Talán csak az a baj, hogy 52kiló vagyok?:D Nem igaz, hogy nincs lány, akinek így is bejönnék. Ez vicc. :D

2014. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!