Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova hívjam el első randin a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívjam el első randin a lányt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az ezeregymilliomodik kérdés itt, de nagyon tanácstalan vagyok, hogy hova hívhatom. Már volt randim lánnyal, de ő egészen más.

Szóval elég szégyenlős a lány, azaz nem a tipikus diszkós... És így nem tudom mi lenne neki jó. Arra gondoltam megkérdezem, hogy szeret-e sétálni, mert ha igen a válasz, akkor elvinném a Városligetbe/Margitszigetre,stb... Jó lenne a séta, vagy inkább üljünk be valahova?

Amúgy egy suliba járunk szóval nem akkor fogom először látni.

Ja és előbb szerintetek kézenfogva séta legyen, vagy csók? Nálatok hogy volt?

Egyébként bármi mást leírhattok, ha pl volt egy nagyon jó randitok, akkor azt is! Köszönöm! :)



2014. jún. 16. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Cuncimókus.
2014. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
csak a fülét fogd..
2014. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: Nem ismerek ilyen mókusfajt!

Második: Én az orrára gondoltam, de a füle is megteszi...............

2014. jún. 16. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na figyelj! Hívd el valahogy,azt rád bízom hogy légy ügyes:) A séta jó ötlet szerintem,császkáljatok a városban(egyenlőre ne kapdoss a keze után) aztán mondjuk egy forgalmas helyen mondd neki,hogy:-jut eszembe kis koromban mindig megfogtam anyám kezét nehogy elvesszek a nagy tömegben,és most nyúlj a keze után.De egész egyszerűen csak úgy séta közben is kijelentheted,hogy igazából örülnél mint majom a farkának ha megfoghatnád a kezét:D lényeg az,hogy keress valamilyen vicces/aranyos ürügyet:) Szóval séta,belváros,aztán mehettek a Margit hídon keresztül a szigetre..mi például mentünk egy kört olyan pedálos autóval:) A lényeg hogy ne kapkodj,de minimum arcra puszival váljatok el. :)
2014. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hivd meg egy kisfroccsre
2014. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!