Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány azért nem megy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azért nem megy el veled randizni, mert szerinte ő egyáltalán nem ismer/félreismert hogyan lehet meggyőzni, hogy adjon egy esélyt vagy úgy döntsön a továbbiakról, hogy legalább megismer?

Figyelt kérdés
Bevallom előtte nagyon régen beszéltem vele kettesben mielőtt elhívtam volna randira. Nem vallottam neki szerelmet, csupán közöltem, hogy kedvelem őt. Ő azt mondja, hogy nem ismer eléggé egy találkozóhoz kettesben, viszont olyat is hallottam, hogy teljesen mást gondol rólam, mint aki vagyok. Nem akarok többet tőle, mint eltölteni vele egy órát elbeszélgetni vele, mert én elég jól ismerem őt és tetszik a jelleme. A legnagyobb baj, hogy megígértem neki, hogy békén hagyom (nem ő kérte és nem válaszolt rá semmit, utólag belegondolva hülyeség volt elég lett volna bocsánatot kérnem, mert zavartam), de én azt szeretném elérni nála, hogy úgy döntsön a továbbiakról, hogy legalább megismeri az igazi énem. Sajnos jelenleg csak Facebook-on tudok vele kommunikálni, viszont ezek után szerintem csak hülyének nézne, ha ráírnék. Hogyan tudnék még ennyit elmondani neki? Trollok kíméljenek ha lehet, köszönöm.

2014. jún. 17. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Hagyjad, vele ne foglalkozz
2014. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!