Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsókoljam, vagy várjak még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókoljam, vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit elég régóta ismerek egy óvodába jártunk és most is elkezdtünk chatelgetni meg ilyesmi 3-4 hónapja bevallottam neki, hogy tetszik nekem és, hogy többet szeretnék tőle, elég régóta nem beszéltünk (2-3 hét) és most újra találkozni fogok vele. Szerintetek megcsókoljam? Vagy várjak vele? Én úgy gondoltam, hogy úgy randi közepe fele megcsókolom. Megtegyem? Értelmes válaszokat ha lehet, köszi!:) 14F

2014. jún. 17. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Inkább CoDozzál
2014. jún. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kaptál egy hasznost.. Ilyen válaszokat várok pontosan ide illik..:)
2014. jún. 18. 11:09
 3/9 anonim válasza:
ő nem mondta hogy neki is tetszel? ha nem, akkor hagyd még egy kicsit, nehogy koppanj.!
2014. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De mondta..
2014. jún. 19. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem tudod előre eldönteni...ha a helyzet úgy hozza, akkor csókold meg...az ilyet az ember nem tudja betervezni előre...Mert ha mit tudom én tök kínos az egész találkozó, akkor a csók csak ront a helyzeten, ha meg amúgy is minden "jól" halad (vagyis tényleg bejössztök egymásnak meg minden), akkor úgyse fogod azt számolgatni, hogy mikor jön a randi közepe, hogy megcsókold...


Egyébként ha magától nem alakul ki randi közben az ehhez megfelelő hangulat, és nagyon szeretnéd, esetleg búcsúzásnál megteheted még...:)

Ha kellemetlen helyzetet okoznál ezzel, akkor legalább hamar szabadulsz belőle, ha meg nem, akkor meg egy szép befejezése lehet egy randinak..:)

2014. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Jöhetnek válaszok hétfőig még ;) De még utána is. Jól jön a tapasztalat!!!!!:)
2014. jún. 20. 22:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj, várj amíg biztos lesz, hogy bejössz neki és feloldódik teljes mértékben a társaságodban, de ha csücsörítve feléd hajol, természetesen tedd amit tenned kell!
2014. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Beszéljük meg válasza:
Várj még. Következő randin ráérsz. Udvariasabbnak fog tartani. Annak, aki tiszteli és meg fogja becsülni őt, egyszerűen többnek fog látni.:)
2014. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most már mindegy... Szeretem és ezt nem bírom ki. Akit érdekel az írjon privátban.
2014. nov. 11. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!