Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valakit neten ismerünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit neten ismerünk meg, elvagyunk, de ő nem akar találkozni az minek a jele?

Figyelt kérdés
Szórakozott esetleg? Hosszú időröl van szó 2-3éve már.
2014. jún. 20. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszari. Hogy elveszít ha megismered
2014. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
annak a jele hogy barátnak jó vagy de nem akar tőled semmit vagy nem tetszel neki. mit nem lehet ezen érteni?
2014. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Közöttünk van kb 250km, ami nm is lenne gond ,és barátságról van szó,semmi többről.
2014. jún. 20. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Az, amit a 2. írt. A netes ismerkedés más, mint szemtől szembe állni a másikkal.
2014. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(4-es vagyok, korrigálnám, az elsővel értek egyet, tehát nem akar elveszíteni :D )
2014. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De haverságnál ilyen nincs. Vagy rosszul gondolom?
2014. jún. 20. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:

jja tényleg. ilyen is van. ajj, 4es, pedig már azt hittem velem értesz egyet :D 2. vagyok

..nekem is van ilyen ismerősöm aki nagyon messze lakik és csak fb-n beszélek vele, és mivel különbözőek vagyunk, nem találkoztunk, de én nem is nagyon szeretnék, mert attól félek hogy másmilyen élőben, vagy hogy nem tudok vele beszélni annyira mint amennyire egyébként tök jól elirogatunk. szóval félek hogy meg kell változtatnom a róla kialakított képemet, vagy hogy a találkozó után hogyan fogunk beszélni, és fölöslegesen nem is akarok utazni, mert nem is tudom hogy jó lesz-e ott vele, mert neten keresztül annyira nem is lehet megismerni a másikat. szóval barátnak, és irogatni jó, de nem akarok tőle semmit, nem is az esetem, viszont normális, de ez magában kevés ahhoz hogy útra akarjak érte kelni.

2014. jún. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!