Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, ti ismerkedős oldalako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti ismerkedős oldalakon milyen szöveggel szoktatok indítani?

Figyelt kérdés
Csak úgy ráírtok egy csajra, h "szia hogy vagy" ? Ez így annyira esetlennek tűnik.

2014. jún. 21. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs betanult szövegem.
2014. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem sincs,de általában sértéssel.

legutóbb azt írtam egy csajnak aki küldött nekem egy képet magáról,hogy úgy nézel ki,mint egy vámpír,jelmezbálba készülsz ilyen szerkóban?

demonstráltam,hogy nem vagyok elájulva tőle,nem vagyok rá utalva,bátran cinkelem,mert nem félek,hogy elveszítem.

a következő kép amit küldött már fehérneműs volt,vagyis megfelelési kényszert sikerült elérnem nála.

2014. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De csak nem egyből sértéssel indítasz? Elkezded piszkálni valamivel és utána még válaszol is? hmm
2014. jún. 22. 00:57
 4/4 anonim ***** válasza:

igen.

próbáld ki,de ne told túl és legyen legalább annyira vicces,mint sértő.

pl mint a vámpíros,vagy a múltkor egy ilyen fitneszes csajjal dumáltam ő is küldött képet és írtam neki,hogy szerintem 10 fekvőt nem tudsz megcsinálni.

és egyből írta,hogy de igen,így meg úgy szoktam edzeni és már kész is a beszélgetés.

2014. jún. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!