Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
31 éves férfi, hétköznap ér csak rá. Hétvégén a haverokkal bulizik, velük van. Azt írta, hogy nem tudnak rólam, különben nem hívnák őt bulizni.
2014. jún. 21. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
ok
2014. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szabadnak született
2014. jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
le se feküdtem vele...
2014. jún. 21. 23:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem elég furcsa, lehet tényleg ártatlan dolog és elvan a haverjaival. Szerintem az a lényeg, hogy Te mit tervezel vele,ha neked igy megfelel akkor nics gond, akkor van gond ha te viszont vele szeretnéd tölteni a hétvégéket, ezt beszéld meg vele.
2014. jún. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
arról volt szó, de ő a haverokat választotta
2014. jún. 21. 23:57
 6/10 anonim ***** válasza:
a kötsög vagyok, aki állított a pofáján. Jót akarok neked. Szerintem égőnek gondol téged vele megjelenni vagy szimplán még bizonytalan vagy tényleg csak dugni akarna. Minden jót!
2014. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
egy parasz.t az emberke, már bocsánat, hogy ezt leírom, külsőre se belsőre nincsen mit szégyellni rajtam. de te sértegettél... kezdjük ott talán... hogy te is kb. olyan primitív lehetsz mint ő.
2014. jún. 22. 00:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, én még primitivebb vagyok. Végül is csak azért vállaltam fel minden barátnőmet, akit viszont a legjobban szerettem, az nem vállalt fel engem. Ahogy most téged sem... de azért kö csög vagyok. Éljen a gyik.
2014. jún. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy járok vele? 3szor találkoztunk!!! semmi sem történt. de te beképzelsz mindent... nem csodálom hogy nem vállaltak fel... ha egy vadidegennek is olyanokat írogatsz...
2014. jún. 22. 00:32
 10/10 anonim ***** válasza:

de akkor meg ha 3-szor találkoztatok. Akkor simán hagyd ott azt ennyi,, habár persze 3 alkalom után talán még nem olyan fura hogy inkább a haverjaival van deee, hát szerintem eze felejtős.


Kár erőltetni, max ha nagyon jól érzed magad így.

2014. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!