Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van olyan kevés szőke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan kevés szőke hajú lány? Mindenhol barnát, feketét látni!

Figyelt kérdés

Ők a legszebbek! De mindenhol barnát, meg feketét látok, szőke nagyon ritka!


Miért? Nem divat festeni a hajat?

Ja, és, ha a barna tetszene, akkor jól gondolom, hogy mindenhol szőkét látnék?) :D

17f



2014. jún. 22. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert ahogy haladsz észak felé, egyre világosabb a haj, meg a bőrszín is. Itt inkább a barnák a gyakoriak. Az én hajam is barna, és nem fogom festetni csak mert valakinek nem tetszik, a hajfestés baromira roncsolja a hajat. Meg mű is... Azért szereted inkább a szőkéket, mert itt ritkaságnak számítanak, északon pont a barnák a nyerők.
2014. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a térség genetikája. Ha elmennél Stockholmba, akkor más lenne a helyzet.

Azért nem fogják a hajukat festeni a lányok, hogy neked bejöjjenek.

Az egyéni preferenciáid pedig végképp nem determinálják a körülötted lévő lányok hajszínét, és a szőkék előfordulási gyakoriságát.

2014. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek olyan szánalmas kérdések :D Földrajzot tanultál-é? Tudod ahogy egyre északabbra haladsz az egyenlítő mentén, a haj és börszín annál világosabb. Itt nálunk a barna,fekete gyakoribb. Arról nem is beszélve, hogy a festett szőke ritkán szép :S 14/L
2014. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szőkék is sokan vannak :D Nekem meg a vörös haj tetszik a legjobban, mégis alig látok vörösöket :c Magyarországon inkább a barna hajú emberekből van a legtöbb. Amúgy csak mondom, hogy ha valaki barnából szőkére akarja festeni a haját, az nem egyszerű, mivel előtte le kell szívatni, és az nagyon roncsolja a hajat. Sőt, tönkre is teheti. Mert ha alapjában csak úgy levesz valaki a TESCO polcáról egy szőke hajfestéket, és otthon megpróbálja vele befesteni a haját, az be se fogja xD Szóval biztos ezért nem festik be a hajukat szőkére. 16/L
2014. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

festett??? az meg aztán szép, tényleg... -.-"

én sok természetes szőkét látok, vak vagy!

2014. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én legutóbb egy természetes szőke, kék szemű csaj seggét fogdostam, miközben smároltunk :P
2014. jún. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Több olyan lányt ismerek, aki a szőkét barnára festette, mint aki fordítva csinálta.
2014. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem természetes szőke hajam van, de azon gondolkozom, hogy befestem, mert lassan minden 2 lány festett szőke, és kezdem megutálni a szőkét.
2014. dec. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Mert nem skandinávok vagyunk. Ez van.


Nekem is a szőke hajú, kék szemű lányok jobban tetszenek, mint a barna hajú, barna szemű lányok, de tényleg Magyarországon szinte mindenki barna hajú (pláne a férfiak, mivel ritka esetben festik a hajukat). A gyerekeknél több a szőke, mint a felnőtteknél, Én most világosbarna hajú vagyok, de gyerekként szőke voltam.

2015. febr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Menjél Dániába vagy Ízlandra.Ott annyi szőkét fogsz látni,hogy megcsömörlesz.Már kezdheted valamelyik nyelvet tanulni.
2016. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!