Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sms-ben "randi időszakban"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sms-ben "randi időszakban" nem túl közömbös a "Szép napot! " elköszönés?

Figyelt kérdés
de ettől az elköszönéstől eltekintve is az egész üzenete olyan ridegnek tűnt a korábbiakhoz képest meg lényegesen tovább tartott neki most válaszolni és nem ezt szoktam meg tőle, bár szerintem az is lehet h csak az ördögöt festem a falra, viszont akaratlanul de most is ezen a hülyeségen rágódok...
2014. jún. 23. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
hogy szokott elköszönni?
2014. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez változó, de sose ilyen hivatalosan köszön el illetve általában "smiley"-val társítja az elköszönést..most pedig semmi..
2014. jún. 23. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
lehet hogy csak simán rossz napja van, velem is volt így hogy elkezdtem parázni az ilyenen, hogy írt egy "hivatalos" üzit szmájli nélkül meg ilyesmi... aztán másnap mikor megkérdeztem hogy minden rendben volt-e, akkor elmondta hogy csak a főnöke teljesen felhúzta az agyát és elege volt. aztán megint ugyanolyan kedves lett mint előtte. szóval nem kell egyből ráparázni
2014. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm:) remélem tényleg csak vmi ilyesmi áll a dolog mögött:)
2014. jún. 23. 16:28
 5/6 Fingkirály ***** válasza:
56%

Én alapvetően ütni tudok a szépnapotozástól.


Magyarul jó napot szoktunk kívánni, a "szép napot" az hellyel-közzel az angol "have a nice day" egy az egybeni átvétele.


És a "have a nice day" angol nyelvterületen is "bolti eladós" érzetű: olyan embertől köszönünk el így, akihez a világon semmi közünk, és nem is akarjuk, hogy közünk legyen hozzá, de üzleti tevékonységből/kényszerű összezártságból/egyéb ilyesmi helyzetből (amikor olyan emberekkel kell együtt lennünk, akikhez amúgy semmi kedvünk) kifolyólag kénytelenek vagyunk udvariasak lenni vele.

2015. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, tökéletesen megfogalmaztad, nekem is valahogy ilyen érzésem volt ezzel kapcsolatban.Persze nem is lett belőle semmi.
2015. febr. 20. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!