Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szépek a zsidó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szépek a zsidó lányok? S randiznak nem zsidó fiúkkal?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Mert azok másak mint a nemzsidók? Vagy a homlokukra van írva?
2014. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Hogy lehet őket felismerni? egy időben csillagot hordtak, de annak csúnya vége lett... És most?
2014. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Jobb ha elkerülöd őket..
2014. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Első, te nagyon retard vagy.

Egyértelműen látszik ki a zsidó...ilyen látható férfi beütésük van...

Most ez valakinek bejön mert ,,keleties", nekem nem, mert nem vagyok meleg. Gec*rondák a zsidó férfiak, és a zsidó csajok is :D

Jöhettek a nácizással, meg hogy ,,fasiszta", mikor azt sem tudjáktok mit jelent a szó...

Egyik sem vagyok. De ettől még rondák a zsidó nők :D

Ne akard beletenni a farkadat egy szemitába.

2014. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Vannak köztük szépek is meg csúnyák is. Viszont mivel közel 2000 évet éltek nem zsidó népek között ezért nem igazán van olyan, hogy tipikus zsidó.
2014. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
4es, így vagyok én a néger nőkkel. Emberileg semmi bajom velük... De szerintem a néger nők a legrondábbak a világon.(Rihanna is ronda a szememben, az átlag itthoni csajok szebbek)
2014. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%

#5, még mindig nicns igazad...elég sok nép keveredett...

Tiszta magyar már a honfoglalásnál (sem első, sem második honfoglalásnál) nem volt már...

A zsidó gép olyan mint a fekete szín...bármibe belekeversz feketét, az láthatóan megváltoztatja az alapszínt...és a fekete általában a rossz, gonosz színe...akarattal mondtam ezt a színt.

Aki nem zsidó seggnyaló, az azt mmondja, hogy rondák mert úgy is van :D

2014. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

4-es és 7-es vagyok.

6-os: én egyszeűen fajvédő vagyok. Én nem irtanám őket, de ami azt illeti nem biztos, hogy beleavatkoznék, ha valaki tenné...

Köztudottan a zsidók és a négerek ezért keverednek, hogy kiirtsák a fehér fajt.

De inkább a zsidók irányítják a négereket, hogy keveredjenek velünk, hogy eltöröljék a fehéreket.

Mert a zsidók a nagy ,,humánusok" és emberbarátok, de azt mondják: ,,rákényszerítjük a fehéreket, hogy keveredjenek a feketékkel, így kihal a fehér faj. Egy buta feketét pedig már sokkal könnyebb irányítani, mint egy fehéret".

És ezt így kimondták, csak persze nincs benne a hírekben.

2014. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem... én szimplán a széles orr-extra vastag ajkak-aránytalanul hatalmas fenék dolog miatt nem akarom a néger nőket, nem a színül miatt. Egy cigány lánnyal is járnék, ha látnék szépet és erkölcsöset. Egy indiánnal is, ha ismernék...egyáltalán egyet is.
2014. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hülye liberalisták....ezért fogtok kihalni. :D
2014. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!