Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldalak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalak?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, és az oldalakra. Hogy kinek össze jött-e már kapcsi, és melyik oldalon? regisztráltam 1-2re, de regisztráció után kiderült hogy fizetős. Milyen oldalakat tudnátok ajánlani?

2014. jún. 25. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl ajánlom a privát gombot. ha értelmes intelligens fiatalemberre vágysz:D
2014. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Badoon pl. nem minden funkció fizetős, valamint a twoon sem. Bár ezek nem kimondottan társkereső oldalak. 32N
2014. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már elég sokra regisztráltam és nekem a Párom.hu jött be a legjobban. Nem tudom melyik milyen mértékben fizetős, ez speciel az, de nem minden szolgáltatásért kell fizetni. Küldhetsz havi hat vagy hét levelet, de megadhatod az email címedet rögtön, illetve akik fizetősök azoknak ingyen küldhetsz. Részletes az adatlap, és rám csak komoly szándékkal írtak ott fiúk (20/L). Mindegyik oldal tele van a saját siker történeteivel, sokan vannak akiknek bejött.

Nekem régebbről sok rossz tapasztalatom volt és ki ábrándultam belőle, de aztán nem rég megint használom és most valahogy sikerült nagyon kellemes társaságot nyújtó személyeket kipecáznom... szóval szerencsén múlik. Nekem az jött be hogy egyszerre egy illetővel e-mailezik rövid ideig hogy nagyjából képet kapjak róla és utána egy megbeszélt 1-2 órás találka, ha mégis gáz lenne ne tartson fél napig.

2014. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!