Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szereti mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereti mostanában minden lány ezeket a pávákat? Miért nem tudnak a normális fiúkkal ismerkedni, járni?

Figyelt kérdés
Nem jellemezném őket különösebben csak annyit hogy szerintem egy gusztustalan állatfaj. Akiket lányokat sikerült megismernem azok is inkább az ilyen páva barátait választotta. Nem tudom, valaki mondja már el hogy mitől kéne hasraesnem tőlük. Én sem vagyok tökéletes de legalább nem vagyok páva, megdolgozom a pénzemért, van egy viszonylag jó életem, sportos alkatú is vagyok de a vézna pávagyerekek is akik inkább néznek ki melegnek( amilyen képeket láttam a közösségi oldalakon mindegyik egy elég b*zis pózban volt homár kinézettel) is gyüjtik maguk köré a lányokat..

2014. jún. 26. 19:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Rossz körökben mozogsz, ennyi a titok nyitja.

Az én társaságomban összenéznek a lányok-fiúk, ha egy páva elsétál előttük.

Rossz-féle lányokra utazol.

2014. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Divat kinövik az én időmben mc hammer vanila.ice volt a menő kinőtték
2014. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

#1 Rossz körökben.. de ha nincs más..

#2 És akkor most mindenkinek pávává kell válnia?

2014. jún. 26. 19:49
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más? Miért nincs más? Keress. Ha P*icsaföldén keresel barátnőt, ne csodálkozz, hogy átnéznek rajtad.
2014. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Az első mondatodhoz hozzáfűzném: Ne sértegesd az állatokat, nem szép dolog!
2014. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
52%
Ádám bátyám pávát látván, száját tátván, pávává vállt.
2014. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

#3 Mutass egy helyet ahol nem ez van

#4 Igazad van ,nem is tudom hova minősítem őket, a törpehörcsögöm is magasabb rendű náluk

Itt vagyok 17 évesen, 2 hónapig kavartam egy 16 éves lánnyal aki ráadásul már nem szűz (ez a másik ami felháborít amikor azt látom az utcán a 14 éves ismerősömet kiröhögik a barátnői hogy itt van már 14 és még szűz...) és tegnap egy sima smsben annyit írt hogy megismert egy fiút, maradjunk barátok.. Én később láttam őket na vajon milyen fajból származik ??

2014. jún. 26. 20:02
 8/29 A kérdező kommentje:

bocs megcsúsztam az #4 és #5

#6 igen ez nekem is eszembe jutott :)

2014. jún. 26. 20:03
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Az ecsethaj már mindenhol ott van, nézem a vb-t minden 3. focistának ilyen haja van, komolyan mondom a legidegesitőbbb, gázabb séró, az meg legkevésbé érdekel a nőknek mi tetszik, ha rájuk hallgatsz díszb**it csinálnak belőled. :-)
2014. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
49%
Figyelj, kérdező. Egy fiú 17 évesen iszonyat ritka esetekben elég érett egy normális kapcsolatra. Fogadd el, hogy nem jössz be a körülötted lévő lányoknak, de majd jön valaki, akinek pont te leszel az esete. Szóval ne írj ilyeneket, hogy ,,itt vagyok 17 évesen", mintha ez lenne a fénykorod, mert ez nem így van. Bőven van időd becsajozni, addig inkább koncentrálj a tanulásra.
2014. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!