Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A koravénség a természet és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koravénség a természet és a gének pokoli kombinációja egy fiatal férfira nézve?

Figyelt kérdés
27 vagyok, de minimum 12 évvel idősebbnek nézek, eddig mindenki ezt mondta. Ez a csajozásnak rettenet hátrány. Szörnyű az, hogy nem tudok ellene mit tenni, de beletörődni nem tudok, képtelenség. Nem élek olyan életet, hogy ez így jöjjön ki. Nem dohányzom, iszom, nem vagyok túlsúlyos, sportolok nagyon sokat stb. A velem egykorú nők nagy része azt mondja, hogy nem jár az apjával (én lennék), a tőlem idősebb nők meg szintén nem akarnak velem járni, mert ha most ennyinek nézek ki, akkor 10 év múlva már 50 nek (szerintük, de szerintem nem). Így egy ördögi kör, az örök magány forrása lenne ez? Rászolgáltam erre,
2014. jún. 27. 17:41
 1/7 A kérdező kommentje:
?
2014. jún. 27. 17:43
 2/7 anonim ***** válasza:

Neked még szerencséd van...

Én 14 évesen már bajusz és szakáll boldog tulajdonosa voltam... 20 évesen mindenki 30nak nézett. A korombeli lányok azért nem, mert öregebbnek hittek, a 30 körüliek a valódi korom miatt nem.

Vagyis hát egy jó részük. De jó dumám van, és ez sokat segít. Viszont kb 5 éve nem öregszem, így előbb utóbb utól érem magam, sőt, le is hagyhatom. Lehetnék akár 50 évesen is 30nak kinéző...De ezt majd a jövő megmondja.

2014. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noydra ***** válasza:

Fogj vele apakomplexusos tinipícsákat.

Nem tudok pozitívabbat írni...:D

Komolyan...

2014. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az orvosok sem tudnak tippet adni, a génekre fogják a dolgot. Egyek több zöldséget, gyümölcsöt stb. Holott már így is mázsaszámra tömöm magamba azokat. Meg járok hetente kozmetikushoz bőrregeneráció miatt (egy pattanásom sincs, sem mitesszer), de halottnak a csók. Néha meghalnék.
2014. jún. 27. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretnék egy képet.
2014. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hagyd a fenébe, és békülj ki magaddal.
2014. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Èn is szeretnék képet,ha valóban te vagy a képen27évesen és nem 37 vagy igazából.
2014. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!