Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk! Első találkozásk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Első találkozáskor hogy érdemes viselkednem?

Figyelt kérdés

Hamarosan találkozni fogok egy lánnyal, ő fiatalabb mint én jóval. Viszont ennek ellenére én nem vagyok tapasztaltnak mondható ismerkedés, randizás terén. Középsuliban nálam kimaradtak ezek. Lánnyal idáig még nem jutottam el. Viszont neten sokat chatelek, ott jól megy minden, és ő vele is sokat beszéltem már.

Attól félek, hogy annyira zavarba jövök majd a közelségétől, az újdonságtól, hogy nem fogom uralni magamat, nem fogok felszabadulni és önmagamat adni, mint chaten.

Nem esik nehezemre megneveznem a félelmeimet, ott helyben előtte is kimondanám ha az kell, hogy most épp zavarban vagyok... de akkor is, tartok, hogy elrak barátnak. És eddig olyan jól alakult, szeretném ha egymáséi lennénk, ha önmagamat adhatnám végre valakinek.


Kérlek adjatok tanácsokat, mivel tudnék magamon segíteni?

(internet negatív hatásairól nem kérek véleményt, tudom, hogy nem ez volt a legjobb út, most iszom a levét)

F/19/Bp



2014. jún. 28. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
légy önmagad
2014. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet leértékelnek majd de ez van, én csak segíteni akarok. :) Vedd úgy ha akarod megfogadod ha nem nem.

Mondanám én is azt hogy add önmagad és viszonylag igaz is, egy nő abba szeressen bele aki vagy és ne egy megjátszott személybe, de most visszatérve, legyél egy kicsit kedves de tűnj rossz fiúnak is, aki azért nem egy könnyen rávehető figura bármire stb, néha dobj oda egy bókot, de ne olyan szép vagy stb, alkalomhoz illően pl: Nagyon örülök hogy itt vagy velem stb. Legyél egy kicsit változatos vicces, de ne mosolyogj folyton az nem megnyerő szerintem.

2014. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nekem az a véleményem hogy két fajta módon viselkedhetsz. Van az aki csábítgat,meghódít nagyon vagy csak szem előtt tart bizonyos nyerő viselkedési formákat. Ahogy az előző is írta, ezt szeretik.. azt szeretik... A másik az egyszerűen és nagyszerűen hogy magadat adod, de illedelmes érett ember ként viselkedsz. Nekem az az álláspontom (20/L) hogy a randizáshoz ugyan az szükséges mint bármi más kommunikációt igénylő kapcsolathoz. Őszinteség de azért ne ostromozd meg a magán életeddel, mert az kellemetlen (mindenkinek az lenne) Figyelmesség, udvariasság, kedvesség. Feltételezem egy 19 éves fiatalember ezt már azért el sajátította. Legyél vicces... persze, az emberek többsége jó fej emberek társaságát keresi. De ha neked van humor érzéked akkor nincs mit beszélni erről. Ha ideges típus vagy avval nem igazán lehet mit kezdeni, próbálj uralkodni rajta. Nekem sose volt ilyen gondom, de ha bátor leszel, igyekszel és lesz némi gyakorlatod szerintem elmúlik. Lehet hogy bármennyire igyekszel nem fogod tudni eltitkolni, de ha bejössz neki és látja hogy csak zavarban vagy jó esetbe megértő lesz. Elég sokan vannak így.

Az mindenképpen előny ha ő a fiatalabb. Ha tapasztalata sincs biztos ,, fől fog " néz ni rád. Mármint te már hozzá képest férfi vagy.

2014. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezekre figyelj, ha még aktuális, illetve ezeket rontottad el, ha nem jött össze.


[link]

2014. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom aktuális-e még.


Nem a kommentelővel akarok vitát kezdeményezni, a kérdezőnek:

Ez az utóbbi link nekem mint lány nagyon unszimpatikus... Vannak benne igazságok, amik máshogy megfogalmazva jobban le jönnének, de a második pontól az utolsóig egyre inkább fokozódik a megjátszom magam a lánynak közbe meg mással is randizgatok. Lehet hogy bejön de nem túl lelkiismeretes hozzá állás, amik arany igazságoknak vannak feltüntetve.


Nincs is semmi baj az internetes ismerkedéssel. Csak más.

2014. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!