Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú, és a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, és a barátnőm azt tanácsolta hogy irjak rá facebookon, viszont még sosem beszéltünk neten. Egy suliba járunk és köszönö viszonyba vagyunk, csak párszor beszéltünk. Szerintetek nem fog hülyének nézni ha rá irok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rá irhatsz, nem fog hülyének nézni
2014. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Dehogy fog. Írj neki.
2014. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik képéhez szólj hozzá úgy hogy abban legyen egy kis elismerés, úgy hogy közben kérdezel is, ezzel megadod neki a lehetőséget a kommunikáció folytatására. Ebből ha nem hülye, már venni fogja a lapot.
2014. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben normális, nem fog hülyének nézni :) Amit a 3. kommentelő írt, az jó ötlet :)


Amúgy én is hasonló szituációban vagyok, annyi különbséggel, hogy csak látásból ismerjük egymást a fiúval szintén suliból, szóval nem beszéltünk még soha és nem ismerősöm facebookon.

2014. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem ismerösöm,meg hát suliba is beszéltünk párszor meg köszönünk egymásnak.:) sőt újévkor ismertem mert mert egy helyen buliztunk,csak akkor épp volt barátom.:)
2014. jún. 29. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!