Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy deritsem ki hogy en is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deritsem ki hogy en is tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Egy volt oszalytarsam tetszett meg mostanaban. Eddig annyira nem jott be de amikor beszelgetunk nagyon jol erzem magam vele. Ugyhogy most szeretnek vele kicsit jobban megismerkedni aztan meglatjuk hogy alakul. El szeretnem hivni valahova viszont nemtudom hogy o mit gondol rolam. Hogy deritsem ki hogy en is tetszem-e neki?

Megkerjem az egyik baratnojet hogy valahogy de ne tul feltunoen deritse ki? Vagy hivjam el en valahova aztan abbol kiderul? Ezzel viszont az a bajom hogy utana mar nem igazan beszelne velem hogyha nem jon ossze!

17/F


2014. jún. 30. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Hívd el! Ha a barátnőjét kéred meg, az minden lesz csak nem feltűnő! :D :D

Honnan tudod hogy nem beszélne veled?

2014. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hívd el és ha tetszel neki igent mond meg majd ott kiderül hogy mi a helyzet.
2014. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jaj sejtettem hogy ez lesz a valasz csak talan ez a legnehezebb...

Es beszelgessek vele vagy mivel mar ismerjuk egymast felesleges lenne huzni az idot?

2014. jún. 30. 12:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Ácsi! Ismeritek egymást? Semmit nem tudsz róla ha nem tudod eldönteni hogyan közelítsd meg. Ha megtervezel valamit és parázol az esélyed rohamosan a nullához esik. Azt pedig nem szeretnéd. Kapard elő az önbizalmad és hívd el valahova. Ha elmegy, fogja az adást... Merthogy ketten lesztek. Ezt közöld vele finoman. Majd egy bájcsevej következzen. Kérdezz sokat róla és figyeld a válaszait hogy tudd mi esetén mi következzen. Mellékesen említem hogy egy aprósággal nem árt meglepned. Mondjuk egy szál rózsa vagy valami. De ha az lesz akkor mindent csak ne vöröset. Bármit viszel neki legyen különleges hogy azt érezze ő is az.

Hódításodhoz sikert! ;)

2014. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat akkor inkabb ugy mondom hogy regota egy tarsasagban vagyunk de hobbiarol, csaladjarol nemsokmindent tudok. Egyebkent nem egy hivalkodo lany es mindenkivel nyitott ezert felek nehogy felreertsem a helyzetet. Es kell a kerteles elotte vagy kerdezzem meg hogy van-e kedve ehhez meg ahhoz?
2014. jún. 30. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne kertelni előtte? Hogy azt is félreértsd? Nee, hívd csak el, már nem vagytok egymásnak ismeretlenek, ha igent mond akkor szuper, ha nem, akkor meg úgyis mindegy.
2014. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Szerintem ne hívd RANDIRA, és ne vigyél neki ajándékot. Szervezz közös programot kettesben, ahol kicsit jobban megismerheted, de nincs előre lefektetve, hogy oké, ez most akkor randi. Attól, hogy egy társaságban vagytok, nem biztos, hogy valaha is gondolt rád úgy, mint lehetséges udvarló, de ha elmentek valahová, és kettesben töltötök kis időt pusztán "baráti alapon" akkor átértékelheti a dolgokat. Utána a következő már lehet randi, de úgy vettem le abból, amit írtál, hogy a közös társaság ellenére nem beszélgettetek túl sokat.
2014. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!