Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondhatnám meg neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám meg neki, hogy legyen bátrabb?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe bele vagyok zúgva, ezt ő is tudja és ő is kedvel valamilyen szinten és mindig azt mondja, hogy nem zárkózik el attól, hogy később esetleg több is legyen, mint barátság. Felvetettem, hogy találkozzunk személyesen, de mindig azzal utasítja el, hogy nem akar bennem alaptalan érzelmeket kelteni. Nagyon őszinte, kedves és a légynek se ártana, de nem tudom neki sehogy se megmondani, hogy az, hogy beszélgetünk egy keveset, jobban megismerhetne engem és én is őt. Hogy mondhatnám el neki, hogy ne érezze kényelmetlenül magát, hogy engem nem érdekel, ha ezek után is csak barátok maradnánk, de jól esne csak beszélgetni, nem akarok semmi többet. Sajnos neki új dolog a szerelem és ilyen téren határozatlan. Megértem az ő álláspontját is, de csalódtam már ennél nagyobbat is a szerelemben, kapcsolatokban. Ha ennyi után vége lenne azt még simán feldolgoznám, de félek, hogy ha már most nem akar megismerni, akkor hogy gondolja, hogy később esetleg összejövünk? És tudom, hogy nem ver át, mert ő az egyik legőszintébb személy, akit ismerek.


A kérdésem annyi, hogy ti mit írnátok neki? Normális válaszokra szívesen adok zöldet.



2014. jún. 30. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamiért fél a találkozástól. Próbálj meg vele "véletlenül" találkozni, így lehetne beszélgetni, majd később találkozni ismét!
2014. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Minden lánynak van valami titka, az a titok valószínűleg nem te vagy :)
2014. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!