Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha pl nagy orrotok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha pl nagy orrotok vagy fura szemetek lenne és azt mondaná egy nektek tetsző szép csaj, hogy addig nem jár veletek, míg nem plasztikáztatjátok magatokat, ezeket a szépséghibákat, akkor belemennétek a dologba?

Figyelt kérdés
Mert én az orrom (nagy horgas) már jártam így és mondta a lány, hogy műttessem meg és összejönne velem. Azt hittem elsüllyedek.
2014. júl. 1. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen elmehet a p*csába :). Nem fogok másért megváltozni, ha nem szeret úgy ahogy vagyok, akkor így járt.
2014. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Belemenni?

Tennék néhány csúnya megjegyzést, arra, hogy kivel szórakozzon (főleg a felmenőit emlegetném :-), aztán ott rúgnék bele ahol csak lehet...

2014. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem plasztikáztatnám meg csak az ő kedvéért. Ha valaki tényleg szeret,akkor elfogadna olyannak,amilyen vagyok és nem a hibáimat nézné állandóan.
2014. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen csajjal eleve le se állok beszélgetni. Nekem az intelligens lányok tetszenek, nem a felszínes plázapics@'k.
2014. júl. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit igazán érdekelsz azt nem fogja érdekelni az orrod.

Eszedbe ne jusson ilyen lánnyal foglalkozni.

Legközelebb mond meg neki, hpgy amíg nem plasztikáztatja a mellét, meg a fenekét, addig te se fogod az orrod. Ja és ha nem műtetti meg az arcát, mert túlságosan nagy.

2014. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!