Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj az, ha nem kettesben akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha nem kettesben akar "randizni"?

Figyelt kérdés

Egy fiúismerősöm (akit már jóideje ismerek) most elkezdett udvarolni nekem. Pár hete kezdődött egy bográcsozáson: mindketten hivatalosak voltunk,mert sok a közös ismerősünk,mivel egy faluban élünk,mki ismer mkit. Ott egész este velem beszélgetett és iszogatott, majd hazakísért és udvariasan elköszönt. Azóta minden nap beszélünk neten (ő keres), és egyszer összefutottunk egy buliban is (nem direkt). Most pedig elhívott végre "randizni", de egy haverjához, aki sütögetős-iszogatós estét tart, tehát nem kettesben lennénk. Nem zavar, mert elvagyok a haverjaival is (közös ismerősök), de kicsit furcsának tartom, h nem kettesben akar találkozni. Ez jelentheti, h nem gondolja velem komolyan? Vagy mi lehet az oka? Azt is hozzátette egyébként, hogy EGYÜTT mennénk. Bár ha csak kavarni akarna, akkor azt már megtehette volna a előző két buliban is, de csak flörtölgetett velem.:)

19/L


2014. júl. 4. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem randi.
2014. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod, hogy randi? Nem hinném, hogy kavarni akar, szerintem bejössz neki, de gondolja, hogy így tudna veled is tölteni egy kevés időt.
2014. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Direkt írtam idézőjelbe.
2014. júl. 4. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj el vele a sütögetésre. És ne sürgesd a dolgokat. Szerintem tetszel neki, de nem biztos benne, hogy neked mennyire tetszik és ezért talán nem mer kettesben még elhívni. Viszont ez a társasági program jó ürügy arra, hogy kifejezze irántad érzett szimpátiáját (tehát hogy elhív) és veled tudja tölteni az idejét anélkül, hogy egyelőre lebukna, hogy tetszel neki.


Adj neki jeleket te is és akkor legközelebb hátha már kettesben hív el. :)

2014. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennek még idézőjelben sincs köze a randihoz.

Ebből szerintem még akármi lehet, egyelőre csak jól akarja magát érezni a közös programokon és örülne ha te is ott lennél, ennyi. Meg akar ismerni, de nem ront ajtóstul a házba. Legyél csak türelmes.

2014. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem érek rá, így nem tudok elmenni vele a sütögetésre. Azóta elhívott már kettesben is sétálni. :))
2014. júl. 4. 18:46
 7/7 anonim válasza:
na a séta jó menj el vele :D
2014. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!