Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajom miert mondta le megis a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajom miert mondta le megis a talit amikor az o otlete volt?

Figyelt kérdés
Eleg regota beszelgetek egy lannyal, mar eleg jol megismertuk egymast. Megkerdezte par napja hogy mit csinalok vasarnapon azaz ma, mondtam semmit. Utana mindketten lelkesen soroltuk a programokat, vegulis abban allapottunk meg, hogy elmegyunk egy parkba kajakkal meg vattacukorral. Aztan ma reggel ir, hogy ne haragudjak de nem er ra ma, pedig mar csutortokon megbeszeltuk.... Nem irt indokot, nem is kerdeztem csak annyit mondtam, hogy ertem, majd maskor. Szerintetek most miert csinalja? Ha en hivtam volna el akkor valszeg nem akar, de tulajdonkeppen o hivott el... Ahhoz meg mar eleg joba vagyunk hogy csak ugy szorakozzon. Mi a velemenyetek? 17/f
2014. júl. 6. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
De ez most netes dolog? vagy hogy van?Láttad már élőbe?
2014. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Közbejött valami más ami fontosabb neki, ennyi az egész.
2014. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. Közbejött neki valami, amit nem akar veled megosztani.

2. Meggondolta magát. Talán valamelyik barátnője lebeszélte.


Próbáld meg még egyszer-kétszer, ha nem, akkor hagyd a fenébe, majd szól úgyis ha mégis ráér.

2014. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Netes igen, de már május óta minden nap beszélgettünk meg snapchat, amúgy már alig van téma amiről tudnánk beszélgetni, de nem láttuk még előbe egymást, mert közben elutazott és ez nem kamu. Én ha valamiért lemondanám akkor legalább egy nappal előtte szólnék... még ha késő van akkor is... Az jó ha úgy kérdezem meg, hogy: "Szerintem már vagyunk olyan jóban, hogy elmondd, ha valami gondod van velem, neked mindegy de nekem jobban esne" -?
2014. júl. 6. 11:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Elvileg pont egy barátnőjénél töltötte az éjszakát, de miért csinálnák ezt... -_-
2014. júl. 6. 11:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, és már bőven nem az ismerkedés elején tartunk, ha valami gondja lenne biztos elmondaná, persze kivéve ha velem van baja
2014. júl. 6. 11:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Más dolga volt és kész.. még egy-két próbát megér aztán ha mindig lepattint, akkor hagyd a francba.
2014. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd, nem volt veled korrekt.

A legjobb amit tehetsz, hogy nem írsz rá addig, amíg ő nem ír. Ha ő ír, válaszolj neki, de ne légy kezdeményező. Hallgasd meg mit akar, de ha rád kerül a sor, csak valami sótlan unalmas dumát lökj, és abból se sokat. Érezze magát rosszul, érezze azt, hogy magyarázattal tartozik neked. Te meg ne kérdezd tőle mi jött közbe, majd elmondja, ha el akarja.

Ő cseszte el, ha rendbe akarja hozni, most dolgozzon egy picit ő, ha meg nem akarja rendbe hozni, akkor meg ennyi volt. Affelől meg ne aggódj, hogy nem érti meg majd a jelentését a viselkedésednek, csajból van, érteni fogja, a kérdés csak az, hogy ennek tükrében majd ő mit akar.

Szemrehányást ne tegyél neki, kérdőre ne vond! Ha ennyi volt, hát ennyi volt, tovább lépsz. Ha magától el kezdi firtatni, hogy miért változtál meg vele szemben, megmondhatod, hogy nem esett jól, ahogy ezt az utolsó pillanatban lemondásos dolgot rendezte. Ha magától elkezdi mondani mi volt az oka (barátnő, stb.) az még jobb, akkor tuti rendbehozható ez még.

De légy férfi, legyen azért egy alap büszkeséged, nem vagy te papucs. De ezt ne mondd, csak éreztesd, és csak addig amíg szükséges. Ha látod, hogy bánja a dolgot, akkor lazán bocsáss meg neki, és megint lehetsz jópofa. De most az ő köre van, neki kell eldöntenie, hogy mi a ménkűpéniszt is akar akkor.

2014. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen:) sokat segitett amit irtal, akkor most varakozas van.. Addig meg ugy veszem hogy vege es tovabb lepek
2014. júl. 6. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!