Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok csókolózni mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok csókolózni mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves leszek ...volt már számos pasim ! de mindegyik csak 3-10 napig birtak ki kivel nem merek vagy nem tudok csókolozni ...a paim akivel most voltam kerdezte h élvezem e ..de nem elveztem ..es szerintem eszre is vette h nem tudok. probáltam mar megtanulni de nem megy !!!

2014. júl. 7. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valamelyik is szeretett volna, akkor ezért nem dobott volna, hanem inkább segített volna. Mondd meg, hogy nem tudsz és ezért kicsit félsz.
2014. júl. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megtanítsalak? :)
2014. júl. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem is a jelenlegi barátom tanított meg rendesen. Szerintem egy normális fiú ilyenért nem dob ki.
2014. júl. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tintina válasza:
Az első csókom kb abból állt, hogy a pasi végig magyarázta hogy mit csináljak, mitől lesz jobb. Azóta 2szer smároltam és tele vagyok önbizalommal. Ha a pasi ez miatt cikiz, hagyd ott a ***5563.
2014. júl. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 WheneverYouWant ***** válasza:
Ha valakit szeretsz és kívánod azzal tök egyszerű lesz megtanulni... és lesz rá rengeteg időd...
2014. júl. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!