Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyiket csináljam az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket csináljam az első randin?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom mondta hogy hajtsak rá egy csajra,nos ez meg is volt,el is hívtam egy sétára csak szerintetek hogy fogadjam amikor meglátom? És hogy váljunk el a háza előtt? Abba a történetbe amit írtok benne lehet a csók,puszi és az ölelés de benne is kell lenni szerintem vagy nem tudom segítsetek :(

2014. júl. 10. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a végén mehet egy csók. Utána mondd meg neki: Jó volt veled!
2014. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a puszi tokeletes lesz.

Elvalaskor pedig attol fugg hogy alakul a helyzet. Pl lehet csok is, de ha azt szeretne, azt ugyis tudni fogod :)

2014. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fogadni: max két puszi, esetleg ölelés

Az, hogy váltok el, az nagyon függ attól, hogy ment a randi. Ha jól, egy hullámhosszon vagytok, akkor meg lehet próbálkozni a csókkal. Ha tényleg jól ment, akkor valószínűleg nem fog ellenkezi.

Ha nem menne jól, akkor ölelés. De azt is érzi az ember, ha kellemetlen a helyzet.

2014. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. randin csók??:O

Bár sokan ezt jónak látják,én egész biztos hogy nem engedném!:) Találkozáskor 2 puszi,elköszönésnél ölelés..szerintem ennyi elég.

Lehet,hogy én vagyok ilyen furi :D de az első randin még nagyon nagyon korainak gondolom a csókot!

Bár,igaz: ember és korfüggő.:)

Sok sikert!

2014. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy nem kellene csók de attól még puszi lesz :)
2014. júl. 11. 14:07
 6/9 anonim válasza:
Lökd egy kocsi elé.
2014. júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na elmentem a csaj mint mindig szép volt de most különösen szép :) na de az a lényeg hogy megvolt a csók de én nem is erőltettem hanem a csaj mondta hogy "csókolj meg" és megvolt :) de azt mondta a végén nagyon jó voltam pedig ez volt az első :)
2014. júl. 11. 19:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2014. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :)
2014. júl. 12. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!