Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan keltsem fel egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel egy fiúnak a figyelmét az interneten, hogy rám írjon, vagy hogy elhívjon találkozni? Ha lehet akkor ne nekem kelljen ráírnom, mert nem akarok nyomulósnak tűnni, de ha muszáj, akkor valami jó ürüggyel!

Figyelt kérdés
előre is köszi! :)

2014. júl. 11. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj valamit és mondd hogy véletlen volt bocsi és kérdezd meg hogy hogy va
2014. júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kevés olyan fiú van, aki semmi interakció után elhívna rögtön találkozni, és jól van ez így szerintem.

Az már nincs jól, hogy sokan egyáltalán nem mernek kezdeményezni, mert nem akarják, hogy visszautasítsák. De most nem ez a kérdés.

Ha te írsz neki először, az nem baj, viszont akkor tényleg valami jó ürügyet keress. Nem tudom, hogy honnan ismeritek egymást, vagy hogy hogyan figyeltél fel rá. Ez jó kiindulás lehet, de arra próbálj figyelni, hogy ne legyél túl átlátszó :)

2014. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már csináltam és el is kezdtünk beszélgetni, nem csak én kérdezgettem és nem ilyen felszínes kérdéseket pl. mizu, vagy hogy vagy. szóval valami más kéne! :) de azért köszi
2014. júl. 11. 19:23
 4/8 A kérdező kommentje:
légyszi akkor írj valami nem átlátszó ürügyet
2014. júl. 11. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hány évesek vagytok, honnan ismeritek egymást, nem tudok rólatok semmit. Én egy sorozattal kapcsolatban írtam először a srácnak, ami közös téma volt személyesen, egész hosszú beszélgetés alakult ki belőle. De mivel nem ismerlek titeket, nem tudok konkrétumokat mondani.
2014. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát oké. azért köszi! :)
2014. júl. 11. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Pl. írd az egyik képe alá hogy milyen kis helyes :), vagy valami más jó kis kommentet. Ebböl le fog jönni neki hogy bejösz neki és akkor lehet hogy rádír/lehív valahova.
2014. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, lehet hogy pont az ellenkezőjét érném el vele és nem tetszene neki. de köszi! még tippek? :)
2014. júl. 11. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!