Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lánynak nem tetszett, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánynak nem tetszett, hogy randin vannak olyan percek, hogy csak csendben sétálunk egymás mellett. Mit vár el, miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy dumás. Én úgy is jól érzem magam, hogy csendben megyünk egymás mellett. Őt, mint kiderült tökre zavarja. Olyasmit mond, hogy nem osztom meg eléggé a gondolataimat. Én ezt egyáltalán nem így érzem, igenis megosztom. Amikor csendben megyünk egymás mellett azt szokta kérdezgetni, hogy most mire gondolok? Én általában olyankor nem gondolok semmire. Jézusom a nők állandóan gondolkodnak valamin? Vagy nem kérdezek eleget? Miről kéne, hogy beszéljünk, mit vár el tőlem???
2010. jan. 7. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Jót mosolyogtam,mert néha én is ezt kérdeztem a páromtól ha csendben volt...Ha sokáig "lovagoltam" a témán a végén még vita is volt.Egyszer amikor újra megkérdeztem,hogy min gondolkodik,azt mondta,hogy csak a csend hangjára figyelne de túl hangos vagyok:) Rájöttem,hogy ő olyan aki szereti ha néha csak úgy csend van..Azóta nem zavar,és néha én is csak csendben vagyok mellette...Néha kell ez is....
2010. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem csak neked kell beszélni
2010. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom, nem valami idiótával találkoztál, nem?

Politikától az irodalmon át a művészetekig egészen a könynű témákat érintve midnenről lehet beszélni. Persze, te ezt nem fogod fel, mert itt vársz megoldást, s valami sablont kéne a szádba adni, gondolom.

2010. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kolosszus22 ***** válasza:

1. Vannak ilyen nők, akik furának tartják ha valaki nem nyomja nekik a dumát ezerrel. Én is olyan vagyok akik el tud lenni nyugiban, ha nincs mondanivalóm akkor nem beszélek felesleges hülyeségeket, néha jó egy kis csend is.

2. A vicc az, hogy nem szereti ha hallgattok, ennek ellenére ő sem tud mit mondani, hanem tőled várja a megváltást. Legközelebb ilyenkor mondd neki, hogy mondjon ő valami érdekeset!

23/F

2010. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok nagy dumás. Hülyeségekről, közhelyekről, stb nem szeretek beszélni. Jó témák, amikről jó filózni stb azok ritkán vannak. Szal általában csendben vagyok, a lányok pedig általában állandóan járatják a szájukat és kínos, idegesítő nekik a csend ...

És még én érezzem magam rosszul, mert nem bírom az állandó pofázást. Többször mondták már, hogy furcsa vagyok ...

Szóval meg akarod magad erőszakolni? Minek akarsz magadra erőltetni olyan dolgot, amit nem szeretsz?

2010. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Politikától az irodalmon át a művészetekig egészen a könynű témákat érintve midnenről lehet beszélni."


Éppen ez a baj!!! Ha ilyenről beszélek nem tetszik neki. Nem értem teljesen mit vár el. Lehet, hogy az zavarja, hogy személytelen dolgokról beszélek neki???

Valami olyasmit is mond, hogy a saját gondolataimat szeretné hallani. Eléggé zavaros nekem ez az egész. Azt kérdezte, hogy szeretek-e más embereket megismerni. (szeretem más emberek társaságát, jól érezni magam más emberekkel, de bevallom, hogy nagyon nem szeretek ismerkedni)

2010. jan. 8. 00:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolom rólad akar többet megtudni, hogy mesélj magadról. De amúgy ha ennyire zavarja a csend, akkor tényleg ő is kezdeményezhetne valami beszélgetést. Pl. ha érdekli valami veled kapcsolatban, rákérdez és akkor máris van egy téma, amiről lehet beszélni.

Amúgy biztos kínosnak érzi ezt a pár perces csendet, hogy úgy érzi, nem tudtok miről beszélni. Néha én is szoktam ilyet érezni, ha valamilyen idegennel vagyok.

2010. jan. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nézz körül és improvizálj. ha elfogy a téma, nézz ki 2 embert aki beszélget, ne legyenek tul közel hogy ne halljanak és ne tul távol hogy azér lássátok hogy mozognak, mit csinálnak. és nyomjatok alá szinkront, oltári poén :D nekem egyszer nagyon bejött, végére feküdtünk a röhögéstől :)
2010. jan. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt jól sejted, hogy a nőknek állandóan jár az agya:D Ez tényleg így van, én se tudom igazán kikapcsolni az agyam. Ahogy semelyik barátnőm sem:)


Na de azért az túlzás, hogy ha egy csaj állandóan kérdezgeti, hogy mire gondolsz az ilyen típus az aki egy kapcsolatban megfolyt mert állandóan hívogatna, hogy mit csinálsz stb. Egyébként ahogy azt már írták, nem csak neked kell beszélned. Én nagyon sokat beszélek, de még nálam is vannak csendes pillanatok, nem is lehetne nélkülük élni szerintem. Néha kell a csend.


21/L

2010. jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

pontosan: a nők állandóan gondolkodnak vmin.

egyébként sztem hagyd a lányt. Ő egy nagydumás, akinek mindig jár a szája és ezt várja el a környezetétől is, te meg egy csendes srác vagy. Hidd el vannak olyan lányok akiket nem zavar a csend.Engem sem zavart első randin , sem a másodikon. Azóta is együtt vagyunk a barátommal.

16/L

2010. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!