Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsö randira mit ajánlotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KnightBalazs kérdése:

Elsö randira mit ajánlotok? (bövebb lent)

Figyelt kérdés
Gondoltam egy piknikre. Ti mit gondoltok, jó ötlet? Elég közel kerültünk egymáshoz. Nagyon jól eggyezünk már túl vagyunk az ismerkedésen.

2014. júl. 15. 08:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én a paprikás krumplit jobban bírnám de a te verziód se rossz. miért ne? csak az eső ne essen
2014. júl. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát ez emberfüggő, azt mondtad, hogy túl vagytok az ismerkedésen, tehát tudod mit szeret csinálni. Akkor olyat csináljatok amit Ő is szeret, meg te is.
2014. júl. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Romantikus lány és szereti ha figyelnek rá.
2014. júl. 15. 08:19
 4/17 anonim ***** válasza:
de miért nem jó egy kávézó ahol rendesen ülhettek, beszélgethettek és még az időjárás miatt sem kell aggódni?
2014. júl. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Többet akarok neki adni... Meghíttebbet szeretnék.
2014. júl. 15. 08:24
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem ajánlanám, még korai piknikezni. inkább hívd el fagyizni.
2014. júl. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ez amúgy tényleg emberfüggő, azért avasd be előtte, egyrészt hogy lássa, hogy kíváncsi vagy a véleményére másrészt mert pl. nekem nem jönne be, és akkor még mindig ki tudtok találni valamim mást.
2014. júl. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

kiülni egy szép nyugodt helyre beszélgetni...az első randin nem ajánlott kajálni! ott beszélgettek csak egymásra figyeltek...nem a kajára, nem arra, hogy "vajon hogyan láthat a másik", "nem gáz ha előtte eszem"...de te tudod, a helyedben 100%-ban a lányra figyelnék :)


21F

2014. júl. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet! De nem első randira.

Első randin inkább beülni valahova beszélgetni, vagy sétálni, szabadban lenni. De piknik az túl sok elsőre.

2014. júl. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Már úgy szólitom hogy kincsem ö meg édesnek becéz. Ha ez korai akkor mit ajánlotok helyette? Valami meglepetést akarok és romantikusat is :D amúgy mindenkinek köszönöm a válaszát ment a zöld kéz.
2014. júl. 15. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!