Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van eselyem nala?

Figyelt kérdés
Az ismerkedesen mar tul vagyunk, tegnap elott elmentunk margit szigetre beszelgetni, az volt a masodik talink. Holnap elutazom es ezt tudja a lany, de mikor tegnap megkerdeztem, hogy ma estefele mit csinal, mondta hogy ide meg oda megy... Eddig a kapcsolatunkat nem tisztaztuk, ezert nem is volt semmilyen konkretum, de azert en egy lannyal egyedul csak ugy nem szoktam talalozgatni.. Gondolom o sem forditva.. Eddig egyik na o ir ram masik nap en, most ha en nem irok ra o mar nem is ir, ha pedig rairok akkor lelkesen valaszol.. Teljesen meg vagyok zavarodva, hogy mi az isten van. Ha ugy viselkedne, lepnek is, de igy...
2014. júl. 16. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele talán akkor?
2014. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es szerintetek ha visszajovok (julius vegen) akkor mar keso lenne? Mert holnap utazom delutan, ma meg o nem er ra...
2014. júl. 16. 13:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Késő:)
2014. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ne maar :(( megis mit csinaljak? Ma szulinapozni megy holnap reggel lenne talan ido..
2014. júl. 16. 13:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Találj ki valamit és oldd meg.
2014. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lépni kellett volna, hogy egyértelmű legyen, és most nincs ez a hiszti.

Egyébként meg azon nem kell megsértődni, hogy ma dolga van, még házaspároknak is lehetnek külön programjaik.

2014. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem sertodtem meg termeszetesen, foleg ha nem is vagyunk egyutt, csak en elhittem hogy tegnap raert volna, es most nincs tobb ido... Ha tudnam lemondanam az utazast, csak ez nem is nyaralas hanem egy kis nyari melo...
2014. júl. 16. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:

A lehető legrosszabb döntés lett volna lemondani az utazást, még szerencse, hogy nem tehetted meg.

Kapcsolat elején nem szabad ugrálni a másik körül, mint a pincsikutya, hogy mindent eldobsz, csak mert neki nem jó egy időpont. Taszító, ha valaki azt látja, ha a másik teljes mértékben rátapad.

2014. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát azért már 3hónapja, majdnem minden nap beszélgetünk, az osztálytársaim 95%-nál jobban ismerem..
2014. júl. 16. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!