Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek milyen cikis dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek milyen cikis dolgok történtek, amit sosem fogtok elfelejteni?

Figyelt kérdés
Történt már veletek olyan dolog, ami akkor nagyon cikis volt, de visszagondolva már csak nevettek rajta? Leírnátok egy párat?:D

2014. júl. 16. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
még nem tartok ott, hogy nevessek rajta xD
2014. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy ideje szórakozik itt valaki az oldalon mindenkit lepontoz,neveket hamisít sőt ezer neve van.

Na ez a ciki,hogy ilyen emberek vannak az oldalon!

Remélem egyszer ezen tudok majd nevetni de most még nem megy.

2014. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem pl olyan volt h fel akartam ugrani egy ilyen fa körüli padra és közbe meg azt mondtam h "na ki a király?" és hát a lépés nem jött ki és lefejeltem a fát XDDDD
2014. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem sül a bőr a képemről, hogy van egy barátom aki fbn szerelmet vallott. És említettem neki,hogy én is jobban kedvelem mint barátom. Slusszpoén,hogy ő másnap reggel írta,hogy csatak részeg volt és semmire sem emlékszik, de visszaolvasta és ne haragudjak, de neki van barátnője. Én meg így ültem,hogy o.O

és egy erőltetett vigyort sem tudtam a képemre erőltetni.


Ez volt kb két hete, mondjuk még mindig nem tudok nevetni rajta de remélem egyszer fogok :D

2014. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!