Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek próbálkozzak még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak még, hátha megszeretem, vagy ha eddig nem alakultak ki bennem igazán érzések iránta, akkor hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy nálam pár évvel idősebb pasival, jól kijövünk, szeretek vele beszélgetni, meg minden, de valahogy nem érzem azt, hogy igazán vonzódnék hozzá. Ő már szeretné, ha egy pár lennénk, de én még nem vagyok ebben biztos, ezért megbeszéltük, hogy találkozgatunk aztán lesz ami lesz. De én látom rajta, hogy ő már kb biztosra veszi a dolgot, én viszont hiába próbálok úgy hozzáállni, egyszerűen nem érzek iránta semmit. Ha csókolózunk akkor csak annyit érzek, hogy jó, mert szeretek csókolózni, de nem ver hevesebben a szívem, meg semmi ilyesmi. Nem is tudom elképzelni magunkat egy párként.

Szerintetek kialakulhat bennem valami még később iránta, vagy ez már veszett ügy és inkább ne vesztegessük egymással az időnket, ha úgyis egyoldalú lenne a dolog?

Bocsi, ha kicsit hosszú lett, a válaszokat előre is köszi. :) 21/L


2014. júl. 17. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy?
2014. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehéz eset. Nem hiszem, hogy van értelme folytatni.
2014. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem. a megérzésed jó.
2014. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
milyen gyakran taliztok,és hány találkozó volt eddig?
2014. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig kb 5x találkoztunk olyan 2-3 hetente
2014. júl. 17. 21:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom, hogy folytasd.

Az első barátommal úgy mentem bele a kapcsolatba, hoyg bizonytalan voltam az érzéseimet illetően (ő fülig szerelmes volt), és ez később sem javult. 2 hónap után szakítottam vele. Ha az elején nincs meg az érzés, hogy akarod, akkor később sem lesz. (Nálam legalábbis.)

2014. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kétszinűsködj! Feszet fejsze nyele. Ha nem vagy rászorulva hagyd a fenébe. Az ő szivét is csak fájdítod. Bár a pasiknak nincs szivük. Lapátra vele.
2014. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*veszett
2014. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet... :/ Nem tudom mit csináljak.

17L

2014. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!