Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,nem vagyok helyes,de különösebben csúnya sem,nem zselézem a hajam nem is állna jól nekem.

viszonylag nyitott vagyok és vicces.


2014. júl. 18. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek haverok a közeledben akik tudnak, mert ha igen akkor figyeld meg hogy ők hogy csinálják :) itt bárki bármit ír az hülye és lepontozzák érte.
2014. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
zselézz, legyél komoly, zárkózz be!
2014. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írj privit és megpróbálok segíteni
2014. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pénz, BMW, Kondi. Aki szerint a külső nem számít, az hazudik. Hiába vagy belül értékes ember, ha a külsőd akár a hanyagságod miatt egyszerűen taszító. A kutya nem fog hozzád odamenni, vagy veled szóba állni, hogy aztán valóban megismerhessen! Le lehet pontozni, akkor is ez az igazság!
2014. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ráérsz vele :)tapasztalatból mondom. 17 éves srác vagyok és bár már 14 évesen csajoztam volna meg jól jött volna egy barátnő de 16 évesen lett és hidd el az pont jó idő :)
2014. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem kell ezt figyel mondani tanulni a csajozást az ösztönböl megy meg egy kis bátoritásbol aki tetszik csak anyi,hogy elöször barát mert akkor jol meg tudod ismerni belülről ha csak ugy oda mèsz mondod neki,hogy szereted akkor az olyan mint 2 vad idegen házasoda ösze akik nem is ismerik egymás hanem csak megláták egymást... na mindegy elöször probálj barátkozni,hogy meg ismerd és igy ő is meg ismer téged
2014. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mit jelent neked a csajozás? Mit szeretnél?
2014. aug. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!