Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régóta tetszik egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta tetszik egy lány, korábban elutasítottam valaki más miatt. Azóta rájöttem: Ő kell nekem! Lehet még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik egy ideje. Régebben nem akartam tőle semmit, mert akkor még másra hajtottam, pedig ha akkor megcsókolom, talán ma boldog ember vagyok. De nem tettem meg. Eredmény, két szék közül a földre. Neki azóta már egy éve van pasija. Mostanra már többször szakítás szélére kerültek. Azóta egyre biztosabb vagyok abban, hogy Ő kell nekem. De valami mindig közbejön, mindig kibékülnek. Ha együtt vagyunk, úgy érzem én is érdeklem őt. Múltkor egy rendezvényről hajnalban hazakísértem a szomszéd községbe gyalog, mert már ittam. (Oda vissza kb. 8 km-t gyalogoltam, vak sötétben.) Ilyet azért nem tesz meg bárkiért az ember! Mondtam neki, hogy bemegyek a kocsmába, és ott alszom, erre ő azt mondta, miért nem nála? Eddig ok, csak azt nem tudom (mivel sajnos nem emlékszem sok mindenre) hogy ez megtörtént-e valóban? (Pedig azért olyan sokat nem is ittam. Jó lenne kideríteni, tényleg mondta-e? Nem akarom szimplán megkérdezni tőle :) A lényeg, hogy ezt elutasítottam, a pasija miatt, meg amiatt, hogy első este ne úgy aludjak már nála, hogy egy csomó tánc után, magyarul eléggé megizzadva, persze ezt nem mondtam meg neki, csak finoman elutasítottam. Hiba volt? Azóta nem keresett, én sem nagyon őt. Mit tegyek? Örökre elutasítottam őt? Félek, több ilyen alkalom nem lesz.

Köszi a válaszokat!

Üdv.


2008. aug. 3. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Mennyi idősek vagytok?


Szerintem lesz még nála esélyed, de adnod kell neki időt, mert még benne van egy kapcsolatban. Légy türelemmel.

2008. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! 18 éves Ő is, én is. A baj az, hogy a nyár végétől már csak ritkábban fogunk találkozni, hiszen ő fősulira megy, én meg, mivel 0.-os (így 5 éves) képzésre jelentkeztem anno, maradok még egy évet. Így attól félek, nem lesz semmi. De azért reménykedem.
2008. aug. 3. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak,adj neki időt,és mivel nem fogtok sűrűn találkozni,azért mond neki,hogy,csak barátok akartok lenni,mert ha a pasijával,megint összeveszne,akkor lehet,hogy hozzád menne,és kérd el a telcsiszámát.Remélem segítettem,egy lány.
2008. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm Neked is a tanácsodat. Egyébként a telefonszáma már elég régóta megvan. :) Időnként föl is szoktam hívni, elbeszélgetünk mint barátok, ha biztosan tudom, hogy nem a pasijával van.

2008. aug. 5. 09:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, van egy olyan érzésem, hogy Őt elbuktam... Nem is tudom, úgy érzem inkább érdemesebb feladni, csak nem hinném, hogy nagyon lenne esélyem arra, hogy találjak mást. :S Ma elhívtam valahova, erre ő azt mondta, hogy az hogy nézne ki, hogy eljön velem, közben meg pasija van? (Két napos lett volna a dolog, tehát ottalvós. Ok, igaza van.) Mostmár komolyan nem értem. Egyszer tök laza, nagyon szívesen van velem, nem zavarja ha együtt látnak. Kérdeztem, zavarná-e, szégyelne-e, ha én lennék a pasija, erre egyértelűmen, azonnal rávágta, hogy nem. Majd egyszer, ha nem lesz pasija... De mikor? Én vártam már lányokra eleget... Asszem feladom. :(
2008. aug. 7. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!