Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenki azt mondja, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt mondja, hogy az első csók nagyon rossz. Tényleg az lenne?

Figyelt kérdés
Még nem jött el az én első csókos időm, csak kíváncsi vagyok mitől ilyen szörnyű... :) 15/L

2014. júl. 19. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mégis ki mondja azt? Az első csók igenis jó!
2014. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Attól függ! Neked nem volt nagy élmény !

De nem is volt szörnyű! Tudod valahol el kell kezdeni, ha itt az idő :)

2014. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ne higyj annak aki ezt mondja:)ha jó embert választunk rá akkor jó az első csók csak ciki főleg ha nem is tudod hogy kezdj hozzá! ebben az esetben azt javaslom, próbálj úgy tenni ahogy a filmekben szoktad látni vagy mesékben:D mindenképp gyengéden
2014. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam, tapasztalatom 0, de az elég undi, amikor az osztálytársaim fül-orr-gégészt játszanak, és a lány nyelve a fiúnak kb. a gyomráig elér... nem mintha bámulnám őket, de azért elmegyek mellettük és ezt látom... :D
2014. júl. 19. 23:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Úgy kell csókolni, ahogy a másik igényli. Ha azt akarja, hogy dugd le a torkán a nyelved, próbáld azt, ha nem akarja ennyire, akkor azt. Az a lényeg, hogy hangoljátok össze. Kit érdekel, hogy mások mit és hogyan csinálnak, ha nektek másképp jó?
2014. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a nyelves csók is jó ha tudja mindkét fél hogyan kell használni!
2014. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon béna lett. A pasi csak szájrapuszit akart adni én meg lesmároltam. Nevetett. Akkor mégegyszer megpróbált szájrapuszit adni, de nem esett le, h csak azt akar most se úgyhogy megint benyaltam neki -.- borzalmas ciki volt.
2014. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fényember ***** válasza:

Nekem személy szerint helyzetileg mondhatni "tökéletes" volt de amúgy meg kicsit nyálasan csókolt a gyerek.

Amúgy ha majd te leszel szerelmes nem fogod azt gondolni hogy undi. :)

2014. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én pl. nem is emlékszem az enyémre :D
2014. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én első csókom kicsit nyálasra sikeredett, de nagyon jó volt :D
2014. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!