Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy 30 éves korukra a nők (meg sok férfi is) úgy megcsúnyulnak, olyan leharcolt lesz az arcuk?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
elírtad a számot.
2014. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
A nők esetében ez nagyon egyszerű: smink. Olyan szinten tönkreteszi a bőrt, hogy az hihetetlen.
2014. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

30? inkább 50

a legtöbb 30 éves még fiatalos és jól tartja magát

2014. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, csak azt, hogy én 28 vagyok, de 22- nél többnek még nem néztek. Szóval nem tapasztaltam ilyet, de az ismerősi körömben sem
2014. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
genetika,életmód
2014. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az en parom 38 eves es szexibb mint barmelyik huszoneves :) csak ugy sugarzik, lehet h az eletmodjanak is koszonheto, csak szexkapcsolatokbol el :)

26/f

2014. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Vannak olyan dolgok amik nagyon öregítenek, cigi, szoli stb. szerintem leginkább az életmódon múlik. A túlzott élvezethajhászás vagy bulizás miatt olyan kélt feje lesz az embereknek akár már 20+-osan mintha 40-50 évesek lennének.


Viszont messze nem mind csúnyul meg, sokan jól tartják magukat.

2014. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kevés alvás, szar étkezés, kevés folyadék, sok pia és cigi, nem megfelelő arcápolás. Így hirtelen ezek nagyon tudnak öregíteni.


Nekem most barátom egy éve elég keveset alszik mióta új melója van. 28 éves de tavaly még elkérték a személyijét, most már azért kinéz olyan 22-nek... :D Szóval nagyon látszik az életmód az ember arcán.

2014. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A Párom 35 éves és ha hiszed, ha nem dohányboltban elkérik a személyi igazolványát.


Sőt, Kb 2 éve a beleegyezésével kiraktam egy melltartós képet róla ide, hogy tieljék meg hány évesés 16-20 között jöttek a tipek, mikor leírtam a korát, nem hitte el senki.


Persze az arcaki volt takarva

2014. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A smink tényleg rettenetesen tönkre teszi a bőrt, meg a szoli is... Sok csaj aki sminkeli magát 14 évesen meg szolizik, akkor ő az osztály legjobb nője, 20 évesen meg mint valami leharcolt madam olyan lesz, ráncok a szeme alatt, lóg az arcán a bőr mint a sikoly maszkon.

Meg leginkább az arcuk lesz olyan megfáradt, életúnt...

2014. júl. 21. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!