Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok már nagyon unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok már nagyon unalmas emberrel? Miért volt az?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Tegnapelőtt elmentem egy csajjal kicsit sétálni, de szinte végig telefonozta az egész utat, csak egyszavas válaszokat adott és kb. kétszer ha felnézett a pötyögésből, kevés tartott vissza, hogy ne verjem pofán, de úgy istenesen.
2014. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt elmentem egy lannyal randizni es közben a baratnöivel beszelgetett ,hogy milyen a randi mert erdeklödtek közbe en meg kommunikalni akartam persze tudtam vele azert beszelgetni de rohadt idegesitö volt h meg ilyenkor sem bírja lerakni a szaros telefonjat
2014. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

velem is történt hasonló, elmentem egy fiúval és közben a barátnőimmel beszélgettem, hogy milyen randi.


Egyszerűen annyira unalmas volt, hogy jobb híján csak ezt tudtam csinálni. Persze tudtam vele kommunikálni ezt, azt te többségében rohadt idegesítő volt, hogy csak unalmas hülyeségeket beszélt össze vissza.

2014. júl. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Borzasztó volt. Neki nem volt véleménye semmiről. Nem akart beszélgetni se az iskoláról, se a családjáról, nem volt hobbija, nem szeretett zenét hallgatni, nem voltak barátai, nem járt el sehová.


Gyakorlatilag nem lehetett vele beszélgetni... Még engem k...rvázott le, amikor nemet mondtam a szexre...

2014. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló leírja korunk nagy problémáját.Ott a pont

És akik magukra ismernek nemtől függetlenül azok tudják mi a teendő, vagy ne randizzanak ha nem tudnak viselkedni.

2014. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!