Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk ti hogyan kepzelitek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti hogyan kepzelitek el szamotokra az idealis baratno, ugy kulsoleg is, mint belsoleg? Kort is kerek!

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
legyen kedves, ne cigizzen, ne igyon alkoholt, ne járjoin discoba segget rázni, legyen kicsit szerényebb típus, legyen szép a szeme, amibe jó belenézni és rabul ejt, és persze lehessen vele mindent megbeszélni:) és akkor itt a tökéletes hölgy akivel leélném az életem.
2010. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Külső tulajdonságok:

Először az alkatát nézem meg. Nekem a homokóra alkat jön be a legjobban. Széles csípő, nagy mellek, vékony derék. A részletekre (szemszín, hajszín stb.) külön-külön nem figyelek, hanem az összképet nézem.


Belső tulajdonságok:

A legfontosabb, hogy intelligens legyen. Rendelkezzen önálló gondolatokkal. Nincs kiábrándítóbb annál, mint amikor hosszan kifejtem a véleményemet valamiről, ő pedig egy félmondattal elintézi a témát. Legyen kedves, megértő, türelmes. Legyenek közös elfoglaltságaink, hasonló életvitelünk. Ne legyen bulizós.


26/F

2010. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Belsőleg: Legyen kedves, ne igyon, ne cigizzen, ne legyen bunkó vagy paraszt. Legyen hasonló a felfogása mint az enyém.


Kinézetre: Csak egy szó: legyen aranyos. :)

2010. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
17/F (lemaradt előbb)
2010. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem személy szerint ha már lány akkor viseljen magassarkut és szük farmert ez nagyon lázba hoz:D legyen kedves vicces megértő felőlem cigizhet is én is cigizek:D meg am szerintem az ideális barátnő az olyan h feltétel nélkül szeret és kiáll melletted mindenben:)
2010. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
jah 16/F :D az előzöhöz:D
2010. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
külsőre annyi hogy bejönn nekem a széles csípő :D és kedves tekintete legyen a többi nem számít belsőnek talán annyi hogy ne cigizzen alkoholt is csak ritkán igyon, ugy szeressen ahogy vagyok ne akarjon megváltoztatni, azonos érdeklődési körünk legyen :D 17/F
2010. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
az ideális barátnőben minden meg legyen egy személyben.....az anya, a testvér, a kúrva,a barát,és a legjobb szakácsné,..
2010. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
felettem lévő: te meg jó kis vibrátor és pénzkereső automata....
2010. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Jófej, nőies, VAGYÁNY, benne van a a buliban, ne legyen nagyképű, legyen szép, azért adjon is magára, és lehessen vele egy jót beszélgetni. Ez nagyon fontos! A fiuknak az igazi jó keménysunájú csajok jönnek be! NE LEGYEN KU*VÁS!

Hűséges, és öntse ki neked a lelkét!:D

2010. jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!