Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha tetszik egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha tetszik egy csaj aki 18 éves és én 15?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön.ha találkoztam vele utána egy folytában rá gondolok és depis vagyok nem tudom miért.és azon is elgondolkozok hogy miért nincs baratnőm de leginkább rá gondolok .ez gáz ? Nem értem miért gondolok rá állandoan. Meg az is hogy még nem volt barátnőm? Szerintetek ez gáz ?

2014. júl. 23. 18:47
 1/7 RootedRainbow ***** válasza:
Nem gáz, de csodát ne várj tőle :)
2014. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak szerintem így kisebb eséllyel indulsz. Amúgy nem sok az a 3 év, ha a pasi az idősebb. De próbálkozz nála, hátha őt nem zavarja.
2014. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A csaj a 18 es én (fiu vagyok) 15.
2014. júl. 23. 19:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugyan azokat a filmeket.zeneket es hockey csapatot szeretjuk szerintetek ez noveli az eselyem ?
2014. júl. 23. 19:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Általában kis pisisnek tartják a 15 éveseket.

De nyugi! Vannak kivételek köztük!

2014. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek varjak 1-2evet ? Amugy nem olyan mint A tobbi csaj toknormallis es kedves mondjuk magassagban nagyobb vagyok de az nem jelent semmit... nem tudom mit csinaljak ti a helyemben mit csinalnatok?
2014. júl. 23. 19:28
 7/7 PPingvun válasza:
Mikor 15 éves voltam, együtt voltam egy 18 éves csajjal. Nem gáz, ő sem tartotta annak.
2014. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!