Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem értik meg a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg a csajok ha azt mondom nem érdekelnek? Jobb lenne ha kihasználnám őket? Akkor békénhagynának?

Figyelt kérdés
Elég sokat vagyok lányok közt és többen is akartak már velem járni, elmondtam nekik hogy én nem szeretnék semmit, nem érdekelnek, volt amelyik nem tetszett, ezt így meg is mondtam neki és még mindig járkál utánam, írogat nekem. Könyörög hogy járjak vele mert szeret, én nem szeretem de egyik se fogja fel. Ha kihasználom őket az talán jobb lenne nekik és aztán leszállnának rólam végleg?
2008. aug. 4. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Soha, de soha ne használj ki SENKIT! Az nem szép dolog. Szóvel ezt azonnal felejtsd el ;)


Keress egy lányt, akit szeretsz, és viszonozza. Akkor majd leszállnak Rólad, hogy ha látják, hogy foglalt vagy.


De azt én sem értem, hogy miért nem szállnak le rólad, ha világosan megmondod, hogy nem akarsz semmit... :S Azok még nagyon kislányok lehetnek...

2008. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És ha ő is csak szexet akar? Ha meg nem akkor legalább ennyit kapott belőled ezt ígyd fogd fel :)

Ha így rohannak utánad akkor szerintem kapd el azt, amelyik tetszik és legyél el vele. Gondolom nem vagy valami öreg, de egyszer még az leszel és ilyenre már nem lesz lehetőséged.

Élljen a fiatalság! Hajrá!

2008. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
MÁZLISTA!!!
2008. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ó, bár nekem lennének ilyen gondjaim. Ne használd ki őket, mert aztán elterjesztik rólad, hogy milyen egy perverz disznó vagy. Keress egy kedvedre valót, akkor majd leállnak.
2008. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!