Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megőrülök a szép, nőies,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök a szép, nőies, gyönyörű arcú lányokért, de úgy érzem, sosem leszek egy szinten velük, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy most majd megkapom, hogy felszínes vagyok, de nem tehetek róla, a nagyon szép, igényesen öltözött, nőies csajokért megőrülök, olyan érzést keltenek bennem amilyet a többi nem tud.

Borzasztóan vágyom rá, hogy lehessen egy ilyen barátnőm, de úgy érzem, hogy nem vagyok elég helyes egy ilyen mellé. Amúgy mindent megtennék egy ilyen lányért, kiszolgálnám, imádnám, ő lenne az életem középpontja, de tudom, hogy ez nem elég, ha helyesnek meg nem tart :(


2014. júl. 27. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem vagy elég helyes nekik akkor életed végéig álmodozhatsz róluk és figyelheted őket a távolból, de közel sosem kerülsz hozzájuk. És majd 80 évesen észreveszed, hogy elúszott melletted az élet, mialatt olyan szekér után futottál, ami sosem vett volna fel.
2014. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
felszínes vagy.. tudod a szépség elmúlik vagy holnap, vagy azután, vagy 40év múlva.
2014. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mit csináljak, ha csak értük tudok odalenni? Próbáltam ismerkedni kevésbé szépekkel is de azok iránt nem éreztem ezt.
2014. júl. 27. 17:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor csináld azt, amit eddig: vágyódj utánuk epekedve, mialatt ők átnéznek rajtad és helyes pasikkal vannak, te meg szépen megöregszel közbe. Nem a mi problémánk:)
2014. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez baromság, hogy minden szép nő felszínes, könnyűvérű! Én átlagos sem nagyon vagyok, de jó néhány barátnőm, ismerősöm gyönyörű és teljesen normálisan állnak a pasikhoz, max akkor nem, ha a pasi nagyon nyomul és nem érti a nemet.

Próbálkozz és hidd el, hogy egyszer összejön!

2014. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen jársz kondiba, jó, hozzád illő frizurád van, jól ápolt (fürdés, parfüm, fogak, kezelt pattanások, rendszeresen mosott haj, jól karbantartott arcszörzet, stb), stílusos, jólöltözött férfi vagy, plusz a személyiséged is folyamatosan felső körök felé javítod, könnyen lehet sikered úgymond "felsökategóriás" lányoknál.
2014. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A jól öltözött mit takar? Én úgy öltözöm ami szerintem jól áll nekem, de nem elegánsan. Szóval előnyös és divatos ruhákat hordok, de pl. nem zakót meg ilyeneket, hanem testhez álló pólókat, farmert, bőrdzsekit, stb.
2014. júl. 27. 19:27
 8/8 A kérdező kommentje:

"Akkor csináld azt, amit eddig: vágyódj utánuk epekedve, mialatt ők átnéznek rajtad és helyes pasikkal vannak, te meg szépen megöregszel közbe. Nem a mi problémánk:)"


Igen, ez az oldal azért van, mert amit ide felraksz, az nem azok problémája, akik válaszolnak, mégis foglalkoznak vele, mert ERRE VALÓ AZ OLDAL. Ha nem akarsz, nem válaszolsz.

Ja és nem tudom miért érdemlek ellenségeskedést.

2014. júl. 27. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!