Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen napszakban lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen napszakban lehet a legjobban ismerkedni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Számomra éjszaka, mert nem látszik annyira rondaságom. De még akkor is menekülnek előlem.
2014. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nőként a nappalt mondanám, mert, ha akkor próbál ismerkedni egy fiú (még akkor is ha ronda), látom benne a magabiztosságot, hogy kiáll a napfénybe, hogy nézz rám, így nézek ki.


Az esti sötétségben nem látsz meg mindent, akkor inkább a bizalomhiányosok vannak

2014. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Délutántól éjfélig.
2014. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 frequency válasza:

Hagyjuk az álszerénységet meg a többi baromságot ugye kedves hölgy hozzászóló.Látom a magabiztosságot....blablabla.Süket duma.Látod a magabiztosságot csak melegebb égtájak felé küldöd el az embert egyből.Nem kell a rizsa.Lehet hogy valaki beveszi ezt a süket dumát de én már megéltem sok mindent.


A kedves kérdezőnek meg a válaszom: egész nap.

1.Érjen rá a csaj.

2.Jó legyen a szöveged mert különben nem fog ráérni hidd el.

2014. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ kivel-mivel akarsz ismerkedni
2014. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!