Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srác nem lépett, így elkezdt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác nem lépett, így elkezdtem mással randizni. Ciki, ha meglát minket?

Figyelt kérdés

Egy faluban élünk, egy itteni srác elkezdett udvarolni nekem, de már 2 hónapja és azóta sem lépett semmit, sőt úgy tűnt/tűnik mintha egyre veszítene a lelkesedéséből. Néhányszor találkoztunk (kb hetente), de nem mondtuk ki sosem, h ez randi lenne, habár flörtölgettünk, és kb kétnaponta keres, rám ír facebookon, sokat csetelünk. Én elég sokat utaltam rá, h léphetne vmit,de semmi. Meg mondtam h menjünk el ide meg oda, de túl elfoglalt...mindig a haverjaival van, mellette diákmunkásként dolgozik is, de ha akarná, megoldhatná h találkozzunk...heti egyszer 2 óra nekem kevés, ebből azt érzem, h több vasat tart a tűzben és ezért nem lép (habár nem így ismertem meg). Közben nálam kezdeményezett egy másik helyes fiú is, aki szintén a faluban lakik. Már találkoztunk egyszer és nagyon jó volt. Ő ki is mondja, h randiként gondolt rá, és h tetszem neki, jól érezte magát velem, találkozzunk még, stb. A másik fiú viszont nem mond semmit... Kicsit mégis bűntudatom van, mert úgy érzem, több van köztünk mint barátság, én meg elkezdtem mással randizni. Erkölcstelen vagyok?? És gáz, ha meglát minket együtt?

20/L


2014. júl. 29. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Igen. Gáz bazzeg.

Mi a fszomért nem tudod kinyitni a nyomorult szádat? Az meg se fordult a fejedben te idióta, hogy nem mer kedzeményezni, mert nem biztos a dolgában meg próbál valami kifogást találni a félelme leplezésére? *l*


Ennyire buta te se lehetsz! Ne gyere nekem a nem férfias meg töketlen meg isten tudja milyen baromságokkal, mert TE adtad alá a lovat.

2014. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik a faszi viselkedése, jogodban áll lecserélni.
2014. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Igen, szerintem is mond meg neki nyíltabban, hogy szeretnél tőle valamit, mert lehet nem vette a lapot. Az meg elég gáz lesz ha meglát titeket. Neked is, ami alap esetben, nem lenne, de szavaidból ítélve te is aggódsz. Szóval kicsit segíts rajta.
2014. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Ja persze, csak tudod rohadtul vérforraló már ez a szánalmas viselkedés a nők részéről. Nem mindenki olyan mint én, hogy ha valami van akkor mondom. Van akinek nem megy és a kezdeményezésnél rohadtul nem számít, hogy mennyit van a barátaival vagy nem. Majd akkor sírjál kérdező amikor együtt vagytok ÉS akkor van állandóan a barátaival.
2014. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Folytatva a gondolatmenetet, csak vártok vártok vártok aztán rohatul pofára ejtitek az embert, miért is? Rohat EGÓ miatt. Régen még sajnáltalak benneteket, de manapság a ti gerictelen fajtátokat már csak csendes megvetéssel tudom figyelni.


Mert egy olyan csaj aki tesz is valamit néha meg kinyitja a csinos szájacskáját 1000x, sőt 100.000x többre tartok mint a te fajtádat kérdező.


Mekkora szánalom istenem.


Ja csak hogy egyészbe vegyed a kommenteim én írtam 1. és 4. kommentet is

2014. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Én abszolút nem értek egyet az #1 és egyben #4 hozzászólóval (és nem az udvarias megfogalmazása miatt). A leírtak alapján te tettél utalást, az már a srác hibája, hogy nem mer lépni. Mégis a férfi a dominánsabb, legalább legyen annyi mersze, hogy elmondja mit érez, vagy minimum több időt szakít rád. És ezt úgy írom, hogy én is elkövettem ezt a hibát egy lánnyal, nem léptem, majd a lány egy másik srácot választott. Azóta is bánom, de ez a szekér elment.

Ha tényleg nagy a bűntudat, akkor írj rá és beszéljétek meg, hogy ha tényleg akar valamit, akkor egy kicsit jobban teperjen.

2014. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Mi a rákról beszélsz már ne haragudj? Férfi a dominánsabb röhögnöm kell. A nők a domináns felek, mert ők dönthetik el kivel jönnek össze - mint a mellékelt példa is mutatja - nem a férfi. Ha egy nő úgy gondolja, hogy NEM akkor vergődhetek én akárhogyan is nem lesz semmi, max ha megerőszakolom, de ugye ilyet értelmes/értelmetlen ember nem tesz.


Meg továbbra is egyenlőség van bazze. Erről a férfi a dominináns fél szakadjatok már le, mert már rohadtul unalmas. Mondom mégegyszer, semmire se nézek egy nőt, ha játszadozik ilyen formában.


Ami a durva, hogy te mint férfi még adod is alájuk a lovat, táplálva ezt az össznépi hülyeséget.


Egyébként igen, direkt így fogalmaztam meg, mert annyira szánalmas már ez az egész. Az nem fordul meg a kis mogyoró agyatokban, hogy ezzel a sok berögződött butasággal mások életét nyomorítjátok meg. Tudok szépen, helyesen és udvariasan is fogalmazni, de ez most nem az a topic, és nem az az ember akik megérdemli.


Amikor meg egyébként arról van szó, hogy a nőnek kellett volna csinálnia valamit egyből jönnek a Váááá én azzzztttttt neeeeemm mereeeeeem! Meeeeeg különbenisaférfidolgaeztmegtennimertakkornemférfiaférfiésénnemérzemnőnekmgamamatéskülönbenisszánalmashavalamitanőnekkellcsinálni!!!!444!!! kb ilyen formában

2014. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Még ha a dominanciától el is tekintünk: a srác még mindig nem szentel neki elég időt. Megértem, hogy a csaj nem akar vele összejönni, heti 2 óra kevés. Nehogy azt hidd, hogy nekünk férfiaknak legyen kiny.lva a s.ggünk.

Másrészről a megfogalmazásod miatt kész kínlódás az írásodat elolvasni, ezzel nem csak magadat égeted, de azt is eléred, hogy a mondanivalód abszolút nem jön át a másik fél számára.

2014. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben vagy g@ci féltékeny lennék vagy úgy megutálnálak hogy látni se szeretnélek többet... persze nem mondom hogy az én reakcióm lenne a normális de tőlem kb. erre számíthatna a lány hasonló helyzetben.
2014. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Rendben akkor átfogalmazom, íme:


A kérdezőre rástartolt egy srác, akinek tetszik. Mivel fiatalokról van szó, még a srác nem rendelkezik elegendő tapasztalattal, hogy szerelje a nők kötelező játszadozásait, illetőleg a kevéssé érthető burkolt jelzéseit. Mivel telt az idő és nem tudott a srác biztosat és megjegyzem megint, nem mindenkinek megy elsőre a kezdeményezés, így valóban alábbhagyott a lelkesedése, mert sok értelmét nem látta a folytatásnak, innen a heti két óra idő. Gondolom azt kezdte érezni, hogy bekerült a barátzónába, mivel a kérdező csak várt és várt és várt, a száját nem nyitotta ki. A srácban gondolom a remény még élt az egyértelmű jelzésre, így nem szakította meg a kapcsolatot teljesen. De ugye kérdezőnk közben összejött egy másik sráccal. A srácnak rossz lesz? Persze. Megvetendő amit a csaj lezongorázott? Az én szememben igen.

Tudod nevetségesnek tartom ezt a fajta hozzáállást, amikor a csaj nem tesz semmit, utána a könnyebb megoldást választja, jelen esetben a 2. srácot, akinél semmit nem kellett tenni, mert tálcán nyújtották neki a jót. Ugyanakkor azt is nevetségesnek tartom, hogy eztán ezzel takaróznak, azaz "a férfi töketlen" a férfinak kell kezdeményezni". Ez az én szememben azt jelenti, hogy bocs gyáva vagyok, bocs nincsen gerincem, bocs lusta vagyok tenni valamiért valamit.

És minden esetben ez van és már baromira unalmas. Továbbá a lányok minden esetben harmadik félhez szaladnak önigazolást keresni, jelen esetben a gyakorira hozzánk.

Mint ahogyan leírtam, nem sokra tartom ezeket a hölgyeményeket a személyiségükből fakadó gyengeségeik miatt és ezért tartok többre egy nőt, aki tesz is valamit azért hogy történjen valami. Az a nő az én szememben egy senki aki nem képes emberhez méltóan viselkedni és felvállalni önmagát, aki mindig máshoz rohan ha valami baj van.


Te mint férfi, meg adod ezek a nők alá a lovat, mert igazolod azt, hogy tétlennek kell lenniük, hogy a helytelen viselkedésük és világnézetük az valójában jó. Teljesen figyelmen kívül hagyod a tényt, hogy másoknak nem olyan egyszerű mint neked és nekem. Másoknak segítségre és támogatásra van szükségük.


Így már jó lesz?

2014. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!