Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Cigány fiu, magyar lány? Mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány fiu, magyar lány? Mik a kilátások?

Figyelt kérdés
Régebben egy suliba jártam ezzel a fiuval,és már akkor is madjnem össze jöttünk,de akkor nem zavart,hogy cigány akkor voltam,15,ő meg 18. Most én vagyok 22 ő meg 25,nagyon helyes pasi,de a amikor 15 voltam,akkor láttam utoljára,most fb-ok,beszélgetünk mar 5 napja,de mivel ismerős idegenek vagyunk,és én is tetszem neki,meg ő is nekem,ezért már szeretne találkozni!! De az összes ismerőse fb-on mind cigány,a családját nem ismerem,csak fb-on néztem meg őket,durván cigányok! Én meg még ráadásul benne vagyok egy nagyon rossz kapocsolatba,6 éve van párom,eggyütt is lakunk,a párom magyar,velem egy idős,de ahogy viselkedik,meg beszél velem sokszor,és durva de ilyen fiatalon úgy élünk,mint akik 30éve ritka szar házasságba élnek,egy hónapba,2-3szor élünk nemi életet,ő már többször megcsalt!! Tudom,erre a kérdést sok embertől:Miért nem hagyod el? Mert megszoktam,mert félek változtatni,félek mindentől,én öt soha nem csaltam,meg volt már,hogy beszélgettem,neten,egy két pasival,de ennyi! Ezzel a fiuval meg végképp nem tudom,hogy mi legyen,ja ás tud mindent,hogy van kapcsolatom stb.. Szerintetek?? Gáz mi?

2014. aug. 2. 13:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Halott lány.
2014. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
30%
nehéz döntés majd jönnek a rasszisták is
2014. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
80%
durván megvert a sors :(
2014. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
49%
én utálom a fajtájukat, a sok rossz tapasztalat miatt. mégis egyik legjobb haverom szokeró, mert jó ember és normálisan viselkedik. szóval ha normális a srác, nemgond.
2014. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
72%
10 purgyé.
2014. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
70%
Gyere táncolj cigánylány.... amúgy hány hétig érleli magát?
2014. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
83%
Lépések: Párod elhagyása, c.gány fiú leépítése. Normális férfi keresése. A kultúrális szakadék áthidalhatatlan. Veszélyesek.
2014. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%
Hát én nem vagyok trappista meg rasszista se de cigóval nem kezdenék,kizárt. Csak egy hír leszel a tvben hogy leszúrt mert rosszul néztél valakire stb.
2014. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
81%
Igaza van. Megszemléli a tárcád, meglátja van benne egy kis ápró.... húú jáj. Go TECSKÚ
2014. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem qrva gáz, de te tudod, te életed.
2014. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!