Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért bírnak a csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bírnak a csajok?

Figyelt kérdés

Nem értem. Nem vagyok jóképű, gazdag, nagypofájú, dívatot követő, kigyúrt, menőhajú és a méreteim is átlagosak.

Mégis csomó szép csajnak bejövök.



2014. aug. 3. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Azt kihagytad, hogy meleg vagy :)
2014. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocs, igazad van. HETERÓ vagyok.
2014. aug. 3. 11:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább csak utópia.
2014. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Te melyik bolygón élsz?
2014. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mert ezek csak közhidelemek hogy a csajokat ez fogja meg igen van néhány akit tökre ezek fognak meg de a jóképü dolgot nem te döntöd el minden lánynak más az ízlése tehát más lesz a jóképű szóval nekik tetszel ez van haver :)
2014. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
addig örülj méh bejössz nekik......
2014. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 EffyStonem96 ***** válasza:

Hány éves vagy? :D

De egyébként egyetértek az előttem szólóval, minden lánynak más jön be. Aki nekem tetszik, nem biztos, hogy a barátnőmnek is. Ráadásul nem is mindenki arra utazik, hogy a pasi szuperszexi vagy szupergazdag, stb. legyen. Sok lánynak (pl nekem) teljesen más, belső értékek a fontosak. Például őszinteség, kedvesség, gyengédség, stb. Illetve én azt is szeretem, ha okos a pasi :)

Teljesen elképzelhető, hogy sok lánynak bejössz, látod már? :) Hagyjuk a sztereotípiákat! :D

2014. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most komolyan idejöttél disekedni?? :D

Ha meg véletlenül tényleg így van, miért nemazokat a lányokat kérdezed meg, akik "bírnak", hogy mit esznek rajtad??

2014. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy ha jóképű, gazdag, nagypofájú, dívatot követő, kigyúrt, menőhajú és a méreteid is átlag felettiek lennének, nem jönnél be?
2014. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem épp dicsekedni akartam, csak kicsit fura, mert tizenévesként közel sem foglalkoztak velem ennyit.

Azt, hogy mennyire vagyok okos, kedves nem tudom. Igyekszem.


23f

2014. aug. 3. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!